ଘରୁ କୌଣସି ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାହାରିଲା ବେଳେ କରନ୍ତୁ ଏହି ସବୁ ଉପାୟ ଦେଖିବେ ବିଗୁଡୁଥିବା କାମ ମଧ୍ୟ ସଜାଡି ହୋଇଯିବ

ଏହା ପ୍ରାୟତ ଘଟେ ଯେ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ | କିଛି ଅସୁବିଧା ଆସେ | କିମ୍ବା କାମ ସରିବା ମାତ୍ରେ ଏହା ଖରାପ ହୋଇଯାଏ | ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡେ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ କହିବୁ ଏହି ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଥିବା କିଛି ପ୍ରତିକାର, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ଅନୁସରଣ କରି, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା

1.ସୋମବାର ହେଉଛି ଭୋଲେନାଥ ଜୀଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାର ଦିନ | ଯଦି ଆପଣ ସୋମବାର କୌଣସି ଶୁଭ କାମ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦର୍ପଣକୁ ଚାହିଁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କିନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଗ୍ଲାସ ଭାଙ୍ଗି ନାହିଁ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୋମବାର ଦିନ କ୍ଷୀରରେ ମିଶ୍ରିତ ପାଣିରେ ଶିବଲିଙ୍ଗକୁ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ଦେବ |

2.ସମସ୍ତେ ନିଶ୍ଚୟ ଶୁଣିଥିବେ ଯେ କୌଣସି ଭଲ କାମ ପ୍ରଥମେ ମିଠା ଜିନିଷରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ କୌଣସି ଶୁଭ କାମ ପାଇଁ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ହନୁମାନ ଜୀଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୁଣ୍ଡ ଖାଆନ୍ତୁ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଦିନ ଗୁଣ୍ଡ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ଦିନ ଖୁସି ରହିଥାଏ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ତୁମେ କଦାପି ଖାଲି ହାତକୁ ଫେରିବ ନାହିଁ |

3.ବୁଧବାର ହେଉଛି ଗଣେଶ ଜୀ ଏବଂ ଭଗବାନ ଗଣେଶ କୌଣସି ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି | ତେଣୁ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ଆପଣ ବୁଧବାର ଦିନ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଘରୁ ବାହାରିବା ସମୟରେ ଧନିଆ ପତ୍ର ଚୋବାନ୍ତୁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

4.ତେଣୁ, ଗୁରୁବାର ହେଉଛି ଭଗବାନ ବିଷ୍ଣୁଙ୍କ ପୂଜା ଦିନ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ସମସ୍ତ ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବା ଆରମ୍ଭ କରେ | ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଘରୁ ବାହାରିବା ପୂର୍ବରୁ ହଳଦିଆ ରଙ୍ଗର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ଚାଲିଯାଅ। ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ତୁମ ସହିତ ଅଳ୍ପ ଗୁଣ୍ଡ ଏବଂ ଗ୍ରାମ ରଖ ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ ଗାଈକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ | ଏହି ପ୍ରତିକାର କରି ପ୍ରତ୍ୟେକ ଖରାପ କାମ ସରିବା ଆରମ୍ଭ କରେ |

5.ଯଦି ଆପଣ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ଏକ ପରୀକ୍ଷା କିମ୍ବା ସାକ୍ଷାତକାର ଦେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସର୍ବପ୍ରଥମେ, ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଏବଂ ମା ସରସ୍ୱତୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅନ୍ତୁ, କିଛି ଚିନି ଏବଂ ବେସନ ପତ୍ରକୁ କଦଳୀରେ ମିଶାଇ ଖାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.