ଆଜି ଏସିଆ କପ ରେ Ind ବନାମ Hong Kong ମ୍ୟାଚ ରେ ବିରାଟ କରିପାରନ୍ତି ଶତକୀୟ ପାରି .ପଢ଼ନ୍ତୁ ଖେଳ ଖବର

ଯଦି ମହେଶ ଥାକଶାନାଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ତେବେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଶତାବ୍ଦୀର ମରୁଡ଼ି ଆଜି ଶେଷ ହେବ। ସେ ଜଣେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଖେଳାଳି, ଯିଏ ଇଣ୍ଡିଆନ ପ୍ରିମିୟର ଲିଗରେ ଚେନ୍ନାଇ ସୁପର କିଙ୍ଗ୍ସ ପାଇଁ ଖେଳନ୍ତି |

ସ୍ପୋର୍ଟସ 24 କୁ ଦେଇଥିବା ସାକ୍ଷାତକାରରେ ମହେଶ ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ସାହସିକ ଭବିଷ୍ୟବାଣୀ କରିଥିଲେ।

2019 ଠାରୁ ବିରାଟ ଶତକ ହାସଲ କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କର ବାରମ୍ବାର ବିଫଳତା କ୍ରୋଧ ଏବଂ ନିରାଶାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି |

ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଏସିଆ କପ୍ 2022 ର ପ୍ରଥମ ଗେମ୍ରେ ମଧ୍ୟ 33 ବର୍ଷୀୟ ଖେଳାଳି 34 ବଲରୁ 35 ସ୍କୋର କରିବା ପରେ ବରଖାସ୍ତ ହୋଇଥିଲେ।

ଅଗଷ୍ଟ 31 ରେ ଦୁବାଇ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ହଂକଂ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଖେଳିବ।

ଖେଳର କ୍ଷୁଦ୍ର ଫର୍ମାଟରେ ତାଙ୍କ ରେକର୍ଡକୁ ବିଚାର କରି ବିରାଟ No.3 ସ୍ଥିତିରେ ବ୍ୟାଟିଂ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରେ ହେବାକୁ ଥିବା ଆଇସିସି ଟି -20 ବିଶ୍ୱକପ ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଆସିବାକୁ ସେ ଚାପରେ ଅଛନ୍ତି।

ହଂକଂର ଅଧିନାୟକ ନିଜାକାଟ ଖାନ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସେ ରନ୍ ସ୍କୋର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏସିଆ କପ୍ 2022 ର ପରବର୍ତ୍ତୀ ମ୍ୟାଚ୍ ରେ ଭାରତ ହଂକଂକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବ |

33 ବର୍ଷୀୟା କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲେ | ତାଙ୍କର ଶେଷ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଶତାବ୍ଦୀ 2019 ରେ ଫେରି ଆସିଥିଲା ​​ଏବଂ ବ୍ୟାଟିଂ ମାଷ୍ଟ୍ରୋଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡୁଛି |

ଏହି ବର୍ଷ ସେ ଲଗାତାର ପଚାଶ ବର୍ଷ ସ୍କୋର କରିନାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ଥକାପଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଏକ ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିଶ୍ରାମ ନେଇଥିଲେ |

“ମୁଁ ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ, ଯିଏ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷରେ ଭଲ ଖେଳିଛି। ସେ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବହୁତ ରନ୍ ସ୍କୋର କରନ୍ତୁ। ଗତଥର ଏସିଆ କପ୍ 2018 ରେ ଦୁଇ ଦଳ ଭେଟିଥିବା ବେଳେ ଭାରତ ହଂକଂକୁ ମାତ୍ର 26 ରନ୍ରେ ପରାସ୍ତ କରିଥିଲା ​​|

ହଂକଂ ଅଧିନାୟକ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଛି ସମ୍ଭବ। “ଯେତେବେଳେ ଆମେ ଶେଷ ଥର ଭାରତକୁ ସାମ୍ନା କରିଥିଲୁ ସେତେବେଳେ ଆମେ ମାତ୍ର 20 ରନ୍ ହରାଇଥିଲୁ। ଏକ T20 ଖେଳରେ ଯେକଣସି ଜିନିଷ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ବୋଲର ଏବଂ ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଖେଳ ଜିତି ପାରିବେ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.