ଏମିତି କରନ୍ତୁ ରିଚାର୍ଜ ଆପଣଙ୍କ ରିଚାର୍ଜ ପଇସା ହୋଇଯିବ ଅଧାରୁ ବି କମ . ପଢନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ ଖବର

ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏପରି ଜଣେ ଯିଏ ବର୍ଷସାରା ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବରକୁ ବାରମ୍ବାର ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି, ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ଯୋଜନା ଯଥାର୍ଥ ଅଟେ | ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ, ​​ଏୟାରଟେଲ ଏବଂ ଭୋଡାଫୋନ୍ ଆଇଡିଆ (ଭି) ପରି ଟେଲିକମ୍ ଅପରେଟରମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା ବାର୍ଷିକ ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଉତ୍ତମ ତଥ୍ୟ ଏବଂ କଲିଂ ଯୋଜନା ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ | ଆମେ ତିନୋଟି ପ୍ରମୁଖ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦାନ କରାଯାଇଥିବା 2GB / ଦିନର ବାର୍ଷିକ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ନିମ୍ନରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ ତୁଳନା କରିଛୁ |

ଏୟାରଟେଲ୍ |

2999 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା |

UsT ଏୟାରଟେଲ 2999 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ଏହାର ପ୍ରିପେଡ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ 365 ଦିନ ପାଇଁ ଦୈନିକ 2GB ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରେ | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଅସୀମିତ କଲ୍ ପାଇଁ ମାଗଣା ପ୍ରବେଶ ପାଇପାରିବେ | ବୈଧତା ଅବଧି ମଧ୍ୟରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ପ୍ରତିଦିନ 100SMS ମଧ୍ୟ ପାଇଥା’ନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭଗୁଡିକ ହେଉଛି ଆପୋଲୋ 24 | 7 ସର୍କଲ୍ 3 ମାସ ମାଗଣା, FASTag 100 ଟଙ୍କା କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍, ମାଗଣା ହେଲୋଟୁନ୍ସ ଏବଂ ମାଗଣା ମ୍ୟୁଜିକ୍ ମାଗଣା |

ଉପଭୋକ୍ତା ଦୈନିକ ବ୍ୟବହାର ତଥ୍ୟର କୋଟା ଶେଷ କରିବା ପରେ ସେମାନେ 64Kbps ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗତି ଅନୁଭବ କରିବେ | ସେହିଭଳି, 100 SMS ର ଦୈନିକ SMS ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ Re 1 ଲୋକାଲ୍ କିମ୍ବା SMS ପ୍ରତି 1.5 STD ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରାଯିବ |

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ |

2879 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା |

ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ପ୍ରିପେଡ୍ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ମାତ୍ର 2879 ଟଙ୍କାରେ 365 ଦିନ ପାଇଁ ଦୈନିକ 2GB ଡାଟା ପ୍ରଦାନ କରିଥାଏ | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମୋଟ 730 ଜିବି ଡାଟା ପାଇଥାନ୍ତି | ବୈଧତା ଅବଧି ପାଇଁ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଅସୀମିତ ଭଏସ୍ କଲ୍ ପାଆନ୍ତି | ଏହି ଯୋଜନାରେ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ମଧ୍ୟ 100 SMS / ଦିନ ପାଆନ୍ତି |

ଏହି ଯୋଜନାର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଲାଭ ହେଉଛି JioTV, JioCinema, JioSecurity ଏବଂ JioCloud ର ସଦସ୍ୟତା ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହାକୁ ମନେ ରଖିବା ଉଚିତ ଯେ ଡାଟା ସୀମା ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ 64 Kbps ର ସୀମିତ ଡାଟା ସ୍ପିଡ୍ ପାଇପାରିବେ |

ଭୋଡାଫୋନ୍ ଇଣ୍ଡିଆ (ଭି)

3099 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା |

ଏୟାରଟେଲର 2999 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ ଜିଓର 2879 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ତୁଳନାରେ ଭି’ର ଯୋଜନା ଟିକେ ମହଙ୍ଗା ହୋଇଛି | ଯୋଜନାରେ ଭି ଅସୀମିତ କଲ୍, 2GB / ଦୈନିକ ଏହାର ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ 365 ଦିନ ପାଇଁ ପ୍ରଦାନ କରେ | ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ବିଙ୍ଗ ଅଲ୍ ନାଇଟ୍, ୱିକେଣ୍ଡ୍ ଡାଟା ରୋଲଭର, ଭି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଏବଂ ଟିଭି ଏବଂ ପ୍ରତି ମାସରେ 2 ଜିବି ଡାଟା ବ୍ୟାକଅପ୍ ଭଳି ସୁବିଧା ପାଆନ୍ତି |

ଏହି ଯୋଜନାରେ ଅତିରିକ୍ତ ଲାଭ 1 ବର୍ଷ ପାଇଁ ଡିଜନି + ହଟଷ୍ଟାର ମୋବାଇଲ୍ ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ |

ନିୟମ: ଯଦି ଆପଣଙ୍କର 3000 ଟଙ୍କା ବଜେଟ୍ ଅଛି, ଜିଓ ବାର୍ଷିକ ଯୋଜନା (2879 ଟଙ୍କା ଯୋଜନା) ଏକ ଉପଯୁକ୍ତ ଅଟେ | ଟଙ୍କା ଯୋଜନା ପାଇଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ମୂଲ୍ୟ ହେଉଛି ଏୟାରଟେଲର 2999 ଟଙ୍କା ପ୍ରିପେଡ୍ ଯୋଜନା | ତଥାପି, ଉଭୟ ଯୋଜନା OTT ସେବା ପାଇଁ ସଦସ୍ୟତା ପ୍ରଦାନ କରେ ନାହିଁ | ଯଦିଓ, ଯଦି ଆପଣ OTT ସବସ୍କ୍ରିପସନ୍ ପାଇଁ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରନ୍ତି, ତେବେ ଭି’ର ଯୋଜନା (3099 ଟଙ୍କା) ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.