ଯଦି ତୁମେ ସକାଳେ ଆଖି ଖୋଲିବା ମାତ୍ରେ ଏହି 7 ଟି ଜିନିଷ ଦେଖୁଛ ତେବେ ତୁମ ପାଇଁ ଶୁଭ ହୋଇଥାଏ

ଯେତେବେଳେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି କିମ୍ବା ମାତା ଲକ୍ଷ୍ମୀ ତାଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ସେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିହ୍ନ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଆଜି ଆମେ ସେହି ସଙ୍କେତଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା, ଯାହା ସୂଚାଇଥାଏ ଯେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଧନର ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହେବ |

ସକାଳେ ନଡ଼ିଆ ଦେଖିବା

ଯଦି ଆପଣ ସକାଳେ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଏକ ନଡ଼ିଆ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | କୁହାଯାଏ ଯେ ସକାଳେ ନଡ଼ିଆର ଦୃଶ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଗାଧୋଇବାକୁ ଯାଉଛି।

ସଫେଇ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି

ସକାଳେ ଉଠିବା ପରେ ଯଦି ସଫା କରିବା ସମୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ଆଖି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ପଡ଼େ, ତେବେ ବୁଝନ୍ତୁ  ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ଆଖୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ

ସକାଳେ ଆଖୁ ଦେଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଘରୁ ବାହାରିବାବେଳେ ଯଦି ଆପଣ ଆଖୁ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଆପଣ ଶୀଘ୍ର ଧନୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ଶଙ୍ଖର ଧ୍ୱନି

ଯଦି ତୁମେ ସକାଳୁ ଉଠିବା ମାତ୍ରେ ଶଙ୍ଖର ଶବ୍ଦ ଶୁଣାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ ଯେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଶୀଘ୍ର ତୁମ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି |

ସବୁଜ ଗଛ ର ସ୍ୱପ୍ନ

ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ ସବୁଜ ଗଛ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଯଦି ସ୍ୱପ୍ନରେ କୌଣସି ଜଳ ଉତ୍ସରେ ସବୁଜତା ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ଭଲ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି ଏକ ସଙ୍କେତ ଅଟେ |

ଘରେ ପେଚା

ଯେହେତୁ ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣୁ ଯେ ପେଚା ହେଉଛି ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ରଥ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଯଦି ହଠାତ୍ ଏକ ପେଚା ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସେ, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଅଟେ |

ଗାଈ ଦେଖିବା

ଗାଈକୁ ହିନ୍ଦୁ ଧର୍ମରେ ମାତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ। ଯଦି ଆପଣ ସକାଳେ ଗୋଟିଏ ଗାଈ ଦେଖନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଭାବରେ ବିବେଚନା କରାଯାଏ | ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ସକାଳେ ଏକ ଗାଈର ଦୃଶ୍ୟ ସୂଚିତ କରେ ଯେ ଦେବୀ ଲକ୍ଷ୍ମୀ ନିଜେ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.