ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

 ପ୍ରାୟତ ମଣିଷକୁ ଜୀବନରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଅଧିକ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତି, ସେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ମନେ କରନ୍ତି | ପ୍ରାୟତ ,, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ଆଶା କରୁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ (ମନି ପ୍ରତିକାର) | ବେଳେବେଳେ ଏହିପରି ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର (ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀ) ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ପ୍ରଭାବ ମଧ୍ୟ ପକାଇପାରେ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି କିଛି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା କରି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିଯିବ | ଯଦି ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡିଛ ଏବଂ ଋଣରେ ଅଟକି ରହିଛ, ତେବେ ଏହି ମନ୍ତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଫଳପ୍ରଦ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ

ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରୟାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଘରେ ଟଙ୍କା ଆସୁନାହିଁ, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ |

ଓଁ ହିଂ ନମଃ!

କୁହାଯାଏ ଯେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତ ହୁଏ। ଏହା ସହିତ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇଯାଏ | ଏକ ନିର୍ଜନ ସ୍ଥାନରେ ବସିଥିବା ସମୟରେ ତୁମେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ସକାଳ କିମ୍ବା ସନ୍ଧ୍ୟାର ଯେକୌଣସି ସମୟ ବାଛିପାରିବେ | ତୁମେ ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ 108 ଥର ଜପ କରିବା ଉଚିତ୍ |

ଓମ୍ ମହାଦେବୟା ନମଃ !

ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନରେ ସାମାଜିକ ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା କର, ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କର | ଏହି ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରି ତୁମେ କେବଳ ଧନ ପାଇବ ନାହିଁ ବରଂ ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ମଧ୍ୟ ବଢିବ |

ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ: ଏଠାରେ ଦିଆଯାଇଥିବା ସମସ୍ତ ସୂଚନା ଧାର୍ମିକ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସାମାଜିକ ବିଶ୍ୱାସ ଉପରେ ଆଧାରିତ | ସେଗୁଡିକ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଜଣେ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.