ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର କହୁଛି ଲୁଣ ଖୋଲିପାରିବ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ . ସାମାନ୍ୟ ଲୁଣ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଆଣିଦେବ ସୁଖ ଓ ସମୃଦ୍ଧି

ଲୁଣ ଆମ ଖାଦ୍ୟର ଏକ ଅବିଚ୍ଛେଦ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଯାହା ଆମ ଖାଦ୍ୟର ସ୍ୱାଦକୁ ବଢାଇଥାଏ| ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଯଦି ଆମେ ଲୁଣର କିଛି ଉପଚାର ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁ, ତେବେ ଏହା ଏତେ ଲାଭଦାୟକ, ଏହାର ଫାଇଦା ଉଠାଇ ଆପଣ ଘରେ ସୁଖ ପାଇଁ ବାଟ ଖୋଲିପାରିବେ | ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ଲୁଣ ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଅନେକ ଲାଭ କୁହାଯାଇଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଅର୍ଥରେ ସମୃଦ୍ଧ ହେବା ସହିତ ଘରେ ରୋଗ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତି |

1. ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ ଯେ ଲୁଣକୁ କେବେ ଇସ୍ପାତ କିମ୍ବା ଲୁହା ପାତ୍ରରେ ରଖିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ଏହାର ପରିଣାମ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସାଂଘାତିକ ହୋଇପାରେ |

2. ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କୁହାଯାଏ ଯେ ଲୁଣ ଆପଣଙ୍କ ଦାରିଦ୍ର୍ୟ ଦୂର କରିବାର କ୍ଷମତା ରଖିଛି, ଏଥିପାଇଁ ଆପଣ ପୁରା ଲୁଣକୁ ପାଣିରେ ମିଶାଇ ଘରେ ପୋଛି ଦିଅନ୍ତୁ |

3. ଘରକୁ ଆସୁଥିବା ଟଙ୍କାକୁ ସର୍ବଦା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଏକ ଗ୍ଲାସରେ ଧଳା ଲୁଣ ଏବଂ ପାଣି ମିଶାଇ ଘରର ଯେକୌଣସି କୋଣରେ ରଖନ୍ତୁ |

4. ଲୁଣର ଏତେ ଶକ୍ତି ଅଛି ଯେ ଏହାର ସାହାଯ୍ୟରେ ନକାରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ପ୍ରବେଶ କରେ ନାହିଁ |

5. ଏକ ଗ୍ଲାସରେ ଲୁଣ ରଖିବା ସର୍ବଦା ଘରେ ଟଙ୍କା ଆସିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥାଏ ଏବଂ ଅର୍ଥରେ ସମୃଦ୍ଧତା ମଧ୍ୟ ଆଣିଥାଏ, ତେଣୁ ଏହି ପ୍ରତିକାର କରିବା ଉପଯୋଗୀ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ |

6. ଲୁଣ ଆପଣଙ୍କୁ ବାସ୍ତୁ ଦୋଷ ଠାରୁ ମୁକ୍ତ କରିଥାଏ, ମନରେ ଥିବା ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଭୟକୁ ଦୂର କରିଥାଏ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଦୋଷ କାରଣରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ ନାହିଁ |

7. ଆଖିର ତ୍ରୁଟି ଦୂର କରିବା ପାଇଁ ଲୁଣ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇପାରେ, ଏଥିପାଇଁ ଆଖିରେ ଦୋଷ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଲୁଣକୁ ମୁଣ୍ଡରୁ ପାଦ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 3 ଥର ବ୍ୟବହାର କରି ପ୍ରବାହିତ ପାଣିରେ ଢ଼ାଳିବା ଉଚିତ୍ |

8. ଖାଦ୍ୟରେ ପଥର ଲୁଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇବେ ଏବଂ ଚନ୍ଦ୍ର ଏବଂ ମଙ୍ଗଳ ଗ୍ରହର ଅବସ୍ଥା ମଧ୍ୟ ରାଶିଫଳରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

9. ଘରର ଶୋଇବା ଘରେ ପୁରା ଲୁଣର ଏକ ଖଣ୍ଡ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଘରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଝଗଡା ହେବ ନାହିଁ ଏବଂ ମନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ |

10. ଯଦି ଘରେ ଜଣେ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡରେ ଏକ ପାତ୍ରରେ ପଥର ଲୁଣ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ହେବାକୁ ଲାଗିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.