19 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷ ଲୋକମାନେ କିଛି ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ପାରିବାରିକ ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଭୁଲିଯାଇଥିବା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଆଗରେ ରହିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ନିଜ ପସନ୍ଦ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଷ୍ଟକର ଦିନ ହେବ |କୌଣସି ଆଘାତ କିମ୍ବା ରୋଗ ଦ୍ୱାରା ବାଧା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ ହଠାତ୍ ବାଣିଜ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଉତ୍ତମ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋଜଗାର ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ। ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅନାବଶ୍ୟକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ରିସ୍କ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆୟ ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ |

କର୍କଟ ରାଶି : କର୍କଟ ଚିହ୍ନ ଥିବା ଦେଶବାସୀଙ୍କ ପାଇଁ ଜଳମଗ୍ନ ପରିମାଣ ମିଳିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ହେବ | ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ବଜାୟ ରହିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବା ପାଇଁ ଜଣେ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ। ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଭୁଲ ଧାରଣାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ପ୍ରିୟ ତୁମର ଭାବନା ବୁଝିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ମିଳିପାରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ଦେଶବାସୀ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ଏବଂ ଉଷ୍ମ ରହିବ | ଅଧିକ ତେଲ ଏବଂ ମସଲା ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ପେଟ ଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ ଏକ ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଏହାପୂର୍ବରୁ, ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଚାଲିବ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୁଝିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ବଡ଼ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଟେନସନ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ନୂତନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସରକାରୀ ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ହଠାତ୍ ରୋଜଗାର ଦ୍ୱାରା ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ତୁମେ ସବୁକିଛି ସମ୍ଭବ କରିବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଜାଟାକୋଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଉପକୃତ ହେବ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଜଣକୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ହୃଦୟକୁ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ଋଣ ଦେଇଛ, ତୁମେ ସେହି ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ପ୍ରେମିକ-ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାକ୍ଷାତ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ପ୍ରେମ ବିବାହ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଘଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ବନ୍ଦ ହୋଇସାରିଛି, ତେବେ ଏହା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ, ଯାହା ମାନସିକ ସୁଖର ଅନୁଭବ କରିବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବା ପାଇଁ ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବଡ ଭାଇର ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାଗ ବଦଳିବା ସହିତ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆପଣ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ପିତାମାତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ଭଲ ଭାବରେ ପାଳନ କରିବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଯେକୌଣସି ବିଷୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *