12 ମେ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳୁଛି ଏହି ସବୁ ରାଶୀଙ୍କ ଭାଗ୍ୟା ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପରିବାରରେ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆଗକୁ ବଢି ସେମାନଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବେସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଉଦାସ ଦେଖାଯିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ତୁମେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲାଭଜନକ ଯୋଜନା ବ୍ୟବସାୟରେ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ | ଆଜି ଯେଉଁମାନେ ନିଜ ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନବାସୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଭାଷଣ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଘର ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପୂଜା ପାଇଁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଟଙ୍କା ଋଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପରି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ସ୍ୱପ୍ନ ଆଜି ସାକାର ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଉପରେ ଟିକିଏ ଯାଞ୍ଚ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ କହିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ର ଦେଶବାସୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ସହିତ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା କାମ କରିପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଏକ ଛୋଟ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ନେଇ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମୁଁ ମୋ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବି | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିତର୍କକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଦେଶବାସୀ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ତୁମେ ତୁମର କାମରୁ ଅଧିକ ପାଇବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ନବଜାତ ଶିଶୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ଅସୁବିଧା କମ୍ ହେବ | ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥିତ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ : ଆଜି ତୁମର ଶୁଭ ଦିନ | ତୁମ ଭିତରେ ଦୟାଳୁ ଭାବନା ରଖି ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କର ଇଭେଣ୍ଟ ସଂଗଠିତ ହେବ | ବାଣିଜ୍ୟ ହେତୁ ବାହାରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ସାନ୍ତାନୋଙ୍କ ଶିକ୍ଷା ଏବଂ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମକର : ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବୈଦ୍ଧିକ ଏବଂ ଲେଖା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ଆପଣ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ସାହିତ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ସୃଷ୍ଟି ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଆପଣ ତଥାପି ମାନସିକ ପ୍ରେରଣା ଦ୍ୱାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ, ଆପଣ କିଛି ଥକ୍କା କିମ୍ବା ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟିକ ଭାବରେ ଏକ ନୂତନ ଆଦର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ  :  ଆଜି, ଆପଣ ନିଷେଧ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବା ଏବଂ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମେ ନିଜକୁ ଅଧିକ ତାଡ଼ନା କରିବ | ଫଳସ୍ୱରୂପ, ଆପଣ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟଧିକ ନହେଲେ ନିବୃତ୍ତ ରୁହନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଯଦି ଆପଣ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରୁନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆଜି ଜିନିଷ ବଦଳିପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆପଣ ଏହି ଦିନ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଉପଭୋଗରେ ବୁଡି ରହିବେ | କଳାକାର, ଲେଖକ ଇତ୍ୟାଦି ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନ ନିକଟତରତା ଏବଂ ମଧୁରତା ଆଣିବ | ଆପଣ ସମାଜରେ ଖ୍ୟାତି ଅର୍ଜନ କରିବେ | ବିନା ରାସ୍ତାରେ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନାବଶ୍ୟକ ଧମକକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *