ଏହି ହିରୋଇନ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ

bumar

ହେଲୋ,ହାଏ,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ , ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି । ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ, ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ରାଶି ଖାନ୍ନା 30 ନଭେମ୍ବର 1990 ରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ସେ 29 ବର୍ଷ ବୟସ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ 26 ବର୍ଷ ବୟସ । ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୟସରେ ବୁମରା ଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ସାନ।

bumra r

ରାଶି ଖାନ୍ନା କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ । ଯଦିଓ ସେ ବୁମରାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମରାଙ୍କ ବୋଲିଂକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି । ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମରାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି । ସେ ବୁମରାଙ୍କର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖନ୍ତି । ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ।

bumra

ଆମେ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଶି ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ । ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାଇପର ଶ୍ରୀନିବାସ କଲ୍ୟାଣମ, ଶିବମ, ଅଞ୍ଜଳି ସିବିଆଇ, ଆଦଙ୍ଗା ମାରୁ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି । ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ । ସେ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମାଡ୍ରାସ କାଫେରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ । ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ୟୱକର ବୋଲିଂ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି । ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି ।

rashi khanna

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ, ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇଛନ୍ତି ।

ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ସେୟାର୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *