ଯଦି ୭ଦିନ ଭିତରେ ବଡ଼ି ବନେଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଖାଆନ୍ତୁ ଏହି ଜିନିଷ

strong

ଆପଣ ସହଜରେ ଘରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶରୀର ତିଆରି କରିବାକୁ ଘରୋଇ ଉପଚାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ଏହି ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ କରି ଆପଣ ନିଜ ଘରେ 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ନିଜ ଶରୀର ଏବଂ ଭଲ ମାଂସପେଶୀ ତିଆରି କରିପାରିବେ।

7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମାଂସ ପେଶୀ ଦ୍ୱାରା ଫୁଲିଯାଇଥିବା ଶରୀର ଗଠନ କରିବା ପାଇଁ କ୍ଷୀର ଏବଂ ବାଦାମ ଖାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ସକାଳେ କିମ୍ବା ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କ୍ଷୀର ଏବଂ ବାଦାମ ଖାଇବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ଗରମ କ୍ଷୀରରେ ଏକ ଚାମଚ ବାଦାମ ପାଉଡର ମିଶାଇ ଏକ ପାଉଡର ତିଆରି କରନ୍ତୁ। ରାତିରେ ଶୋଇବା ପୂର୍ବରୁ ପ୍ରତିଦିନ ରାତିରେ ଏହି ଉପାୟରେ ପିଅନ୍ତୁ, ପ୍ରତିଦିନ କ୍ଷୀର ଏବଂ ବାଦାମ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ।body

ଯଦି ଆପଣ ଅଣ୍ଡା ଖାଆନ୍ତି ତେବେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ସହଜରେ ଏକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ବଡ଼ି ବନାଇ ପାରିବେ। ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଶରୀର କୁ ଯେଉଁ ସବୁ ଉପାଦାନ ଆବଶ୍ୟକ ସେସବୁ ଅଣ୍ଡାରେ ମିଳିଥାଏ। ଅଣ୍ଡା ର ହଳଦିଆ ଅଂଶ କୁ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ କେବଳ ଧଳା ଅଂଶ କୁ ଖାଆନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ୫ଟି ଅଣ୍ଡା ଖାଆନ୍ତି ଏବଂ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରନ୍ତି ତାହାଲେ ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ବହୁତ ଅଧିକ ଗ୍ରୋ କରିବ।body

ଏକ ସୁସ୍ଥ ଶରୀର ଗଠନ ପାଇଁ ତ୍ରିଫଳା ପାଉଡର ଖାଇବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଏ, ଆପଣ ସକାଳେ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ ଉଷୁମ ପାଣି ସହିତ ଏକ ଚାମଚ ତ୍ରିଫଳା ପାଉଡର ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହା ସହିତ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି କିମ୍ବା ଜିମରେ କିଛି ସମୟ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତି। ପ୍ରତିଦିନ ତ୍ରିଫଳା ପାଉଡର ଖାଇବା ଏବଂ ବ୍ୟାୟାମ କରି, ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର 7 ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେବ।ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଶରୀର ରେ ଥିବା ଚର୍ବି କୁ ହ୍ରାସ କରିଥାଏ।ଯାହା ଫଳରେ ଆପଣଙ୍କ ମାଂସ ପେଶୀ ମାନଙ୍କରେ ଥିବା ଗଠନ ପଦା କୁ ନଜର ଆସିଥାଏ।strong

ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ସେୟାର୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *