ଭଗବାନ ଶନିଙ୍କ କୃପା ରୁ ଆଜିଠାରୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ୪ଟି ରାଶିର ଭାଗ୍ୟ। ରହିଛି ଧନବର୍ଷା ଯୋଗ

shani

ଭଗବାନ ଶନି ନ୍ୟାୟ ର ଦେବତା ଅଟନ୍ତି । ଭଗବାନ ଶନି କାହାରି ସହ ଅନ୍ୟାୟ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ଆଜିଠାରୁ ଶନି ଦେବ ଏହି ୪ଟି ରାଶି ର ଭାଗ୍ୟ ବଦଳାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ସୁସ୍ଥ ରହିବା ପାଇଁ ଆପଣ ପ୍ରତିଦିନ ବାହ୍ୟ ଖାଇବା ପିଇବା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ । ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ତୁମର ମାନସିକ ଦକ୍ଷତାକୁ ସୃଜନଶୀଳ ଭାବରେ ଅଦରକାରୀ ଭାବିବାରେ ପରିଣତ କରିଛି ।ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଦିଗରେ ମନ ଲାଗି ରହିବ । shani

ରାଶିରେ କର୍ମାଧିପ ଅଭସ୍ଥାନ ଯୋଗୁଁ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପାଦନ କରିବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ଆଜି ଯାହା ଠାରୁ ଯେମିତି ଆଶା କରୁଛନ୍ତି ସେହିପରି ପାଇବାରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବ ନାହିଁ । ଶିଳ୍ପ, ବାଣିଜ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ଓ ପରିବହନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆଶାନୁରୂଫ ଫଳ ପାଇବେ । ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ଆଲୋଚନା କରିବେ । କିନ୍ତୁ ଅଫିସରେ ଦୀର୍ଘଦିନରୁ ଅଟକି ରହିଥିବା କାମ ସକାଶେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ପ୍ରଶାସନ, ସଭାସମିତି, ଲେଖାପଢା, ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ । ବାଦବିବାଦ, ଯୁକ୍ତିତର୍କ ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାର ସରଳ ସମାଧାନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବନ୍ଧୁ ସାହାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ବୈବାହିକ ଜୀବନ ପ୍ରେମମୟ ରହିବ । rr

ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ଇଭେଣ୍ଟରେ ଯୋଗ ଦିଅ । ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ଅଦରକାରୀ ଚାହିଦାକୁ ଗ୍ରହଣ କର ନାହିଁ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବ – କେବଳ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଟାଣ୍ଟ୍ରମ୍ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ତୁମ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛି ।shani dev

ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଦୂରେଇ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବରଂ ସେଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ପ୍ରଗତି ଆଡକୁ ଅଗ୍ରସର ହେବ । ବିଶେଷକରି ଯେଉଁମାନେ ଘରୁ ନିଜ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ । ତୁମର ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତଥାପି, ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ମଧ୍ୟ ସଜାଡ଼ିବାକୁ ପଡିବ । ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ମୀନ ,ତୁଳା, କନ୍ୟା,ମିଥୁନ ରାଶି ର ଲୋକମାନେ ଶୁଭ ଫଳ ପାଇବେ ।

ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ସେୟାର୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *