ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ବରୁଣ ଧବନ,ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଙ୍କୁ ଦେଖିଲେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ

barun

ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ,ବଲିଉଡ ବିଷୟରେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ବରୁଣ ଧାୱନ ଙ୍କୁ ଆପଣ ନିଶ୍ଚୟ ଜାଣିଥିବେ। ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଅଭାବ ନାହିଁ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଅଭିନେତାଙ୍କର ଜଣେ ଭଲ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ବରୁଣ ଧାୱନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିଲେ। ବରୁଣ ନତାଶା ଡାଲାଲଙ୍କୁ ଡେଟ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନେକ ବିଶେଷ ଉତ୍ସବରେ ଏକାଠି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଖବର ଅଛି ଯେ ବରୁଣ ଧାୱନ ଏହି ମାସରେ ନତାଶାଙ୍କ ସହ ବିବାହ କରିବେ। ବିବାହ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି।barun

ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅଭିନେତା ଆଲିବାଗରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ସଂପର୍କରେ ଅଭିନେତା ପାଞ୍ଚ ଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ହୋଟେଲ ବୁକ୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଲିବାଗରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

ଏହା ଏକ ବିଶାଳ ପଞ୍ଜାବୀ ବିବାହ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। କିନ୍ତୁ କରୋନା କାରଣରୁ, ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ କେବଳ ଅଳ୍ପ କିଛି ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ ହେବେ।ଯେଉଁଥିରେ 200 ଜଣଙ୍କର ଏକ ତାଲିକା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇଛି।b d

ଆସନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବା ଯେ ବରୁଣ ଧାୱନ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ଡେଟ କରୁଥିଲେ। ଅଭିନେତା ନତାଶାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ କ୍ୟାରିୟରର ପ୍ରଥମ ଅନେକ ବର୍ଷ ପାଇଁ ଲାଇମଲାଇଟରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ଦେଇନଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସମୟ ବଢ଼ିବା ସହିତ ଅନେକ ସମୟରେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲା ଯେ ଉଭୟ ସଂପର୍କରେ ଅଛନ୍ତି।

ଏକ ସାକ୍ଷାତକାର ସମୟରେ ବରୁଣ ଧାୱନରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଅଭିନେତା କହିଛନ୍ତି ଯେ ସମସ୍ତେ ଏହା ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ଏହି ସମୟରେ ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ସମସ୍ୟା ଅଛି କିନ୍ତୁ ଯଦି ଜିନିଷ ଠିକ୍ ଅଛି, ତେବେ ଶୀଘ୍ର ମୁଁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତୁତି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବି। କିନ୍ତୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସ୍ୱଚ୍ଛତା ଆବଶ୍ୟକ।barun

ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ସେୟାର୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *