28 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଭୁଲ୍ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ମଧୁର ସ୍ୱର ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ | ତୁମର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସ୍ଥିତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ |

ମିଥୁନ : ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟକର ମନେହୁଏ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଯୋଗୁଁ ମାନସିକ ଚାପ ବଢିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଦେଖିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବ | ଆପଣ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ ଭାଗ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଚାହିଁବେ | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ତୁମେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରେ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ | ତୁମେ ତୁମର ପିଲାମାନଙ୍କର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶିର ଜାତକରେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରବଳ ହେବାର ଅଛି । ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ହାତକୁ ଯାଇପାରେ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଆଜି ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବଡ଼ ଭାଇମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଏକ ବଡ଼ କାମ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆଣିବ । ଆପଣ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ନୂତନତା ଅନୁଭବ କରିବେ । ସ୍ୱାମୀ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି, କନ୍ୟା ରାଶି ୍ଲାଭ ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆକର୍ଷିତ କରିପାରିବ, ତେଣୁ ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ହ୍ୟାଙ୍ଗ ହେବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ । କ ch ଣସି କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ । ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବସାଉଠା ଜାରି ରହିବ ।

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି, ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅଛି । ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ସମାପ୍ତ କରିବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ । ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ କମ୍ପାନୀରୁ କଲ୍ ପାଇପାରିବେ । ସହଭାଗୀତାରେ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶିର ମନରେ ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କଥା ଜାରି ରହିବ, ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ତୁମେ ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖ । ମୂର୍ଖ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ନାହିଁ । ପତି-ପତ୍ନୀ ପରସ୍ପରକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ଜୀବନ ସାଥୀକୁ କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକ ଆଜି ଧନ ସହ ଜଡିତ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଦୃ ଢ ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ଯାନ ସୁଖ ପାଇବ । ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ସହିତ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ, ତେଣୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରିବାକୁ ପଡିବ । ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କୌଣସି କାମ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ । ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକଙ୍କର ପରିଚାଳନା ସମୁଦାୟ ଥିବା ଦେଖାଯିବା ସହିତ ସେମାନେ ଚାହୁଁଥିବା ସ୍ଥାନରେ ସ୍ଥାନାନ୍ତର ମଧ୍ୟ କରାଯାଇପାରିବ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସୁଖ ରହିବ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜିର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ । ଆଜି ତୁମର ମନ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ନିୟୋଜିତ ହେବ । ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ପୂରଣ ହୋଇନଥିବା ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରେମ ଏକ ଭଲ ଜୀବନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ସମୟ ବିତାଇବ । ତୁମେ ତୁମ ପିଲାକୁ ଉଚିତ୍ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରାଇପାରିବ ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି, ମୀନରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ଋଣ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଦୟାକରି ଘରର ବୟସ୍କ ଗୁରୁଜନମାନଙ୍କର ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ । ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ସମୟରେ ବାଣି ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ । କୋର୍ଟକୁ କଚେରି ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ହଠାତ୍ ପ୍ରଗତି ବାଟ ଖୋଲିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *