ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ଭୁଲରେ ମଧ୍ୟ କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏହି ୮ ଟି ଜିନିଷ। ନହଲେ ପୁରା ଫସିଯିବେ।

ଝିଅମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଏ ୮ ଟି କଥା ସବୁବେଳେ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ। ଝିଅମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ଏହାକୁ ସର୍ବଦା ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଜରୁରୀ, ତେଣୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଝିଅଙ୍କୁ ଆଜି ଯାଏ କେବେ ବି କୁହନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯେ ମୁ ଆଜି ଯାଇଁ ମୁ କାହାକୁ ପଟେଇ ପାରି ନାହିଁ ମୋତେ ଆଜି ଯାଇଁ କେହିବି ପସନ୍ଦ କଲେ ନି ମୋତେ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସହ କଥା ହେଲେ ଡର ଲାଗେ।ଆମେ ଭାବୁ ଝିଅ ଟି ଏହି କଥା ଶୁଣିଲେ ଝିଅଟି ବେଶି ଖୁସି ହେବ ଓ ଅଧିକ ଭଲ ପାଇବ ଓ ଝିଅ ର ବହୁ ଅଧିକ ପ୍ରେମ ବଢିଯିବ ଏମିତି ପୁଅକୁ ଝିଅମାନେ ପସନ୍ଦ କରିବା ତ ଦୂରର କଥା କେବେ ବି ଖାତିର କରନ୍ତି ନାହିଁ।

girl

ଝିଅ ସାମ୍ନାରେ ନିଜର ତାରିଫ କରନ୍ତୁ ନାହି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଯଦି ସେମିତି କିଛି ଯୋଗ୍ୟତା ଅଛି ତ ଝିଅ ନିଜେ ଜାଣି ପାରିବ କିନ୍ତୁ ନିଜର ପ୍ରଶଂସା ନିଜେ କରିବା ଝିଅ ପାଖରେ କିଛି ବଢେଇ ଚଢେଇ କହିବା ତାଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ ନୁହେ। ଆପଣଙ୍କ ଅପାଖରେ ଯଦି ସେମିତି କିଛି ଯୋଗ୍ୟତା ଅଛି ତ
ଆପଣ ଆଜି ସବୁଠୁ ଖରାପ ହୋଇଛି ତୁମ ନା ଆଜି ବେକାର ଲାଗୁଛି ତୁମର ଏହି ହେୟାର ଷ୍ଟାଇଲ ମୋତେ ବି ଜମା ପସନ୍ଦ ନୁହେ ଛି ଏତେ ଜୋଟା କିଏ ପିନ୍ଧେ ତୁମେ ଏତେ ମାରି ଆସିବନି ବିନା ମେକଅପ୍ ରେ ତୁମେ ସୁନ୍ଦର ଲାଗନି। ଏମିତି ସବୁ କଥା ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ସବୁଠୁ ଖରାପ ଲାଗେ ଝିଅ ମାନେ ନିଜ ମନକୁମନ ସୁନ୍ଦରୀ କହନ୍ତି ତା ପରେ କାହାର ମୁଡ କେତେବେଳେ କଣ ଥିବ ଏହିସବୁ କଥା କେତେବେଳେ କୁହନ୍ତୁ ନାହି।

ଝିଅ ମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଅନ୍ୟ ଝିଅ ମାନଙ୍କ ତାରିଫ କରିବାଟା ସବୁଠୁ ବଡ ବୁକାମି ର ପରିଚୟ ତୁମ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ନା ମସ୍ତ ହେଇଛି ସବୁଝିଅଙ୍କ ଠାରୁ ସେଇ ପିଲା ଟା ବେଶୀ ପସନ୍ଦ ଜିନିଷ ଗୋଡାକ ଯାହା ହେଇଛି ନା କାମୁଡି ଖାଇଦେବାକୁ ଇଚ୍ଛା ହେଉଛି ଏ କଥାଟି ଶୁଣି ଝିଅ ଟି ରାଗିଯିବ ଆଉ କହିବ ଏହି ପୁଅ ଟିର ପ୍ରକୃତି ବୋଧେ ସତରେ କେତେ ଖରାପ। ଝିଅ ସାମ୍ନାରେ ତା ବେଷ୍ଟ ଫ୍ରେଣ୍ଡ ସମ୍ପର୍କୀୟ ତା ପରିଜନ ତା ଏକ୍ସ ବା ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସାମ୍ନା ରେ କାହାକୁ ବି ନିନ୍ଦା କରନ୍ତୁ ନାହି ଝିଅ ନିଜେ ସେମାନଙ୍କ ରେ ଖରାପ କରି କହିପରେ ଅନ୍ୟ ମାନଙ୍କ ମୂହରୁ ତାଙ୍କର ନିଦା ଶୁଣିବାକୁ ସେ କେବେ ବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହି।

girl22

ଯେଉଁ ପୁଅମାନେ ନିଜକୁ ଛୋଟ କରି ଝିଅ କୁ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି ସେ ପୁଅ ମାନଙ୍କୁ କେହି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହି।ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ ତାରିଫ ଶୁଣିବାକୁ ଭଲଲାଗେ ତାହା ମାନେ ନୁହେ ଯେ ନିଜକୁ ଛୋଟ କରି ଝିଅର ତାରିଫ କରିବା ଝିଅ ଯେତେବେଳେ ଜାଣିବା ଆପଣ ତା ବିନା ସତରେ ବଞ୍ଚିପାରିବେ ନାହି।ସେତେବେଳେ ସେହି ଝିଅର ଗର୍ବ ବହୁତ ବଢିଯିବ ।ଏହା ସହିତ ଝିଅମାନକ ପଛରେ ଗୋଡାଉଥିବା ପୁଅ ଆଗରେ ଝିଅ ମାନେ ବେଶୀ ଭାବିଥାନ୍ତି ଆଉ ଯେଉଁ ଝିଅ ପାଟି ଥାନ୍ତି ସେହି ଝିଅ ସବୁ ଲୋଟିନେବା ଚକ୍ରରେ ଥାନ୍ତି ତେଣୁ ଝିଅଙ୍କୁ ଏ ସବୁ କଥା କେବେ ବି କହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ନିଜକୁ ଛୋଟ କରି ଝିଅର ପ୍ରଶଂସା କରିବା ଯେଉଁ ଝିଅ ମାନେ ସବୁଠୁ ବେଶି ସୁନ୍ଦର କୁହନ୍ତି ତୁମକଥା ମୋର ବହୁତ ମାନେ ପଡେ ତୁମ ବିନା ମୁଁ ବଞ୍ଚି ପାରିବି ନାହି , ତୁମକୁ ନ ପାଇଲେ ମୁଁ ପାଗଳ ହୋଇ ରାସ୍ତାର ବୁଲିବି ତୁମବିନା ମୋତେ କେହି ଝିଅ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହି। ପୂର୍ବ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ କିଛି ବି କୁହନ୍ତୁ ନାହି ଯାହାଫହଳରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରୁ ଝିଅର ବିଶ୍ବାସ ତୁଟିଯିବ ଝିଅ ଭାବିବ ମୋ ପୂର୍ବରୁ ବି ଏ ପୁଅ ବହୁତ ଝିଅଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଛି ତାର ପ୍ରକୃତି ବୋଧେ ଖରାପ ଝିଅ ମାନେ ତାହାଠାରୁ ଦୂରେଇଯାନ୍ତି ଝିଅ ପ୍ରଥମେ ଯଦି ତା ବିଷୟରେ କହିଲା ତ ଆପଣ ନିଜ ବିଷୟରେ ଅଳ୍ପ କିଛି କୁହନ୍ତୁ କିନ୍ତୁ ନିଜର ଏକ୍ସ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ବିଷୟରେ ଜାଣିବାକୁ କେବେ ବି ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହି ନଚେତ ଝିଅର ଧାରଣ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଖରାପ ଆସିବ।

india

ଝିଅଙ୍କୁ କେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ଚରିତ୍ର ବିଷୟରେ ପଚାରୁନ୍ତୁ ନାହି ତୁମର କେତେ ଜଣକ ସହ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା ତୁମେ କେତେ ଜଣକ ସହ ଆଗରୁ ଥିଲ ତା ସହ ତୁମେ କଣ ସବୁ କରିଛ ତୁମକୁ ସିଏ କିସ ଦେଇଛି କି ନାହି।ଏ କଥା ଶୁଣିବାକୁ ଝିଅ ମାନଙ୍କୁ କେବେ ବି ପସନ୍ଦ ନୁହେ ଝିଅ ଯଦି ଏହି ବିଷୟରେ ପଛରେ ଆପଣ କହି ପାରନ୍ତି ହଁ ବହୁତ ଝିଅ ମୋ ପଛରେ ପଡ଼ିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ତୁମ ଛଡା ମୋତେ କେହି ଝିଅ ପସନ୍ଦ ଆସିଲେଣି ମୁଜେମିତି ଝିଅ ଖୋଜିଥିଲି ସେ ସବୁ ଗୁଣ ତୁମ ପାଖରେ ଅଛି । ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହା ଥିଲା କିଛି ଜାଣିବା କଥା , ଏହି ଭଳି କଥା

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *