୧୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ରବିବାର,ଆଜିର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଛୋଟ ଘରର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ଭବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭ୍ରମଣ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେପରି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନ ହୁଅନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ଅସୁବିଧାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇବ | ତୁମର ପରାଜୟରୁ ତୁମକୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ କଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ପରିବାର ତୁମର ସମର୍ଥନ ଉତ୍ସ ହେବ | ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଆତ୍ମ-ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ରାଜ୍ୟ ପକ୍ଷରୁ ଅର୍ଥ ପାଇବା ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ବିରକ୍ତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶାନ୍ତ ରୁହ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଯୋଜନା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟିକିଏ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରିତ କରେ | ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆଜି ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ବଢିପାରେ

ବିଛା: ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ତୁମ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଧୀରେ ଧୀରେ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ କ କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଦୃଢ ରହିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ତୁମେ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଭଗବାନଙ୍କ ଭକ୍ତିରେ ବିତାଇବ | ପୂଜା ସହିତ ତୁମର ମନ ଆରାମ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଯାନବାହାନ ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆଘାତ ପାଇପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ବିରକ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ମିଶ୍ରିତ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ବେକାର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବେ | ବେସରକାରୀ ଚାକିରି ପାଇଥିବା ଲୋକମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ତୁମେ ଘରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସହ ଜଡିତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଟିକେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ପ୍ରେମ ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ଚାକିରିରେ ଭଲ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.