17 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ , କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଛୋଟ ଘରର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିରାଶ ହେବେ। କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ତୁମର ମନ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ଛୋଟ ଶବ୍ଦ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅଳସୁଆ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଏହା ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଯିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଉନ୍ନତି ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସାହାଯ୍ୟରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶିଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଣା ସ୍ଥଗିତ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକୁ ଆଜି ସଫଳ କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସ୍ତର ଦୃଢ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଖୁସିରେ ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | କୌଣସି କ୍ରନିକ ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଯତ୍ନବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଶାଶୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ଭଲ ହେବ | କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷକୁ ମନେ ପକାଇ ତୁମେ ଖୁସି ହୋଇପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ଧନ ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ସମାଧାନ ପାଇପାରିବେ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆପଣ ସମାଜରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରର ସୁବିଧାଗୁଡ଼ିକର ଜିନିଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ସହିତ, ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଏକ ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ସମାଜରେ ଉନ୍ନତି କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପରିଚୟ ବୃଦ୍ଧି କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ହଟାଯିବ | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ବଢେଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.