15 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚକ୍ରରେ

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ ତୁମର ସାଥୀକୁ କହିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ l ଣ ଦେଇଛ, ସେମାନେ ତାହା ଫେରାଇ ଦେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ସାମାନ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ରହିବ |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯଦି ଆପଣ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଦୂର କରିପାରିବେ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଏହା ଆଘାତ ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟେଲିକମ୍ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆପଣ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଛୋଟ ଘରର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ହଠାତ୍ ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗର ଲାଭ ମିଳିପାରିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରେ ପ୍ରେମ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡ଼ିକର ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ଜଣେ ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ସରକାରୀ ଚାକିରିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ଏକ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ହେବ | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଭେଟିବା ମଜା ଲାଗିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆପଣ ଦିନସାରା ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଟ୍ରେଣ୍ଡରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆଜି, ତୁମ ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆମେ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା | ବାଣିଜ୍ୟିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ସଜାଗତାର ଗୁଣ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହେବ | ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡିକ ସଂଗଠିତ କରିବା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁମାନେ ଆଜି ତୁମର ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମର ଉପହାର ପାଇବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଅଳସୁଆ ହେବ | ସୁଖ ନିର୍ମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି | ଅଧିକାରୀମାନେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରେରଣା ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଛାଇ ହେବ | ଆଇନଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ହଟାଯିବ | ଏକ ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବା ପାଇଁ ଏହା ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ତୁମେ ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପୁଅଠାରୁ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ପାଇବ | ଆମେ ଟଙ୍କାକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ସଂଗଠିତ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବା |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଖୁସି ଆଣିବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷାଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଥକ୍କା ଏବଂ ଚାପ ଦେବ କିନ୍ତୁ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କେହି କେହି ତୁମର କାମକୁ ଅବରୋଧ କରିପାରିବେ | ଯଦି ତୁମେ କାହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ବିଶ୍ଵାସ କର, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 2 ଗୁଣ କାମ ପାଇବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.