14 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ:ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଅବହେଳା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ଘଟିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଖୋଲାଖୋଲି ବିରୋଧ କରିବେ। କାମ ଆରମ୍ଭରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଭାବନା ପ୍ରବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଏକ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ଉଦାସ ହୋଇଯିବ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟିକ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟା ସହ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୋମାନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାରିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଦେଖିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରଭାବ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମେ ଅସାଧାରଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଆଚରଣ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ, ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ଚାହୁଁଛ, ନିରାଶା ତୁମକୁ ଘେରିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁଥିରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ବାଟ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ ଖୁସି ହେବେ | ଏକ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ଭବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିପାରେ | ତୁମର ହଠାତ୍ ଯୋଜନା ତୁମର ପତିଙ୍କ କାମ ହେତୁ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଦୃଢ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା ଉଚିତ | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶିର ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଆଜି ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅତିଥିମାନେ ଘରକୁ ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପରିବାରର ପରିବେଶକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ଈଶ୍ଵରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବଢାଇବ | ଘରେ ଏକ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରେ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ଦିନ ପୂର୍ବ ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ରହିଥିବା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଗତିର ଖୁସି ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ଏକ ଫୋନ୍ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିକୁ ମୁକ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକର ସୁଖ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଯୋଜନାରୁ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକରେ କାମ କରିବ, ଯେଉଁଥିରେ ତୁମେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ଆପଣ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ମନୋଭାବରୁ ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ |

ଧନୁ ରାଶି;ଏହି ଦିନ, ତୁମେ ସୁଖ, ସମୃଦ୍ଧତା, କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି, ସୁଖଦ ସଫଳ ଯାତ୍ରା, ପରିବାର ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତଥାପି, ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, ଆପଣ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଦମ୍ପତି ଜୀବନରେ ଖୁସି ହେବେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହୋଇପାରେ, ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କକୁ ଗମ୍ଭୀରତାର ସହିତ ସମାଧାନ କରିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯିବ | ଘରୋଇ ବ୍ୟବସାୟର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇଁ ଆମେ ଏକ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବୁ, ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଲାଭର ପରିମାଣ | ଆଜି ଏକ ଶାନ୍ତ ଦିନ କଟାନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ଅସୁବିଧା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରନ୍ତି | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ, ଦୁର୍ଘଟଣାଗ୍ରସ୍ତ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପରିବାରରେ ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାର ପରିବେଶ ରହିବ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ, ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟ ଦୂର କରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବେ ଏବଂ ସକ୍ଷମ କରିବେ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ପରିବାରର ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଏବଂ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖର ପରିବେଶକୁ ଖୁସି କରିବ | ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରିୟତମ ଆଜି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆଘାତ ଅନୁଭବ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିଠିରେ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ, ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଧିକ ପାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା, ଏହାକୁ ହରାଇବାକୁ ମଧ୍ୟ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ, ଖର୍ଚ୍ଚ ଅତ୍ୟଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ ଆଖିଦୃଶିଆ ହୋଇପାରେ, ଯାହା କାମକୁ ସହଜ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ତରଫରୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ଏବଂ ସାହସିକତାର ଆତ୍ମା ​​ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇଁ ଖୁସି ଆଣିପାରେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟିକୁ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଦେବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *