13 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ମେଷ ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ଉପରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରୁ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ରାତିରେ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ବହୁତ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବୃଷ : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ତାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି, ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ, ଏହାକୁ ବିଚାର କରିବାକୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ପରିଚିତ ହେବେ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ଲୋକମାନେ ଅପବ୍ୟବହାରର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ହଠାତ୍ ତୁମର ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ହାର୍ଦ୍ଦିକ ସମ୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ପରିବାର-ଘର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ | ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଶାଶୁଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ବର୍ଜ୍ୟବସ୍ତୁରେ ହ୍ରାସ ଘଟିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ, ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୋଟିଏ ଦିଗରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଶବ୍ଦକୁ ପାଟିରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ ସହରକୁ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ସେମାନଙ୍କ ଘରର ନବୀକରଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର ଯେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଧାରଣା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ଆଜି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସ୍ୱୀକୃତିପ୍ରାପ୍ତ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଐଶ୍ୱରୀୟ ଦର୍ଶନ ଲାଭବାନ ହେବ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ପତ୍ନୀଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଶରୀର ଏବଂ ମନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତାଙ୍କ ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଇବ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିବ ସେତେବେଳେ କାହା ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୁଅ | ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନିଯୁକ୍ତି ହେବ | ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୃଜନଶୀଳ ପ୍ରୟାସ ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ଦେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ସଂପର୍କରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଅଛି | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ଏକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରସ୍ପରର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ବୁଝି ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସହାୟତା ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବନା ଦ୍ୱାରା ଦୂରେଇ ଯାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ, ବିଶେଷକରି ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ସଂଘର୍ଷ ହେବ | ତତ୍ପରତା ସତ୍ତ୍ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେହେତୁ କେହି ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଛବିକୁ ଖରାପ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ | ତୁମର ପରାଜୟରୁ ତୁମକୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ କଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ବିବାଦରେ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମନ୍ତବ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ଏକ ଦଳ ପରି କାମ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଉପଭୋଗ୍ୟ ସମୟ ହେବ | ତୁମେ ଯାନ-ସୁଖ ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଏହି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଆପଣଙ୍କର ସହକର୍ମୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରାପ୍ତ ସହାୟତାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | କଳ୍ପନା ପଛରେ ଦୌଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ବାସ୍ତବବାଦୀ ହୁଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସୁଯୋଗ ନିଅ | ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ଏକ ଦିନ ହେବ, ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ଆଣିପାରେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ପ୍ରତ୍ୟେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପଣଙ୍କୁ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ କୁହ, ଯେଉଁମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ତୁମେ ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ନିଷ୍ଠା ଏବଂ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତତା ପାଇଁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଦିନଟି ଭଲ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ, ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କର ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ବିରକ୍ତିକର ଭାବନା ନିଜକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *