12 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଜିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ତୁମର ଦାୟିତ୍ ରେ ତୁମର ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜକୁ କିଛି ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କିନ୍ତୁ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଦାୟିତ୍। ତୁଲାଉଛନ୍ତି | ତୁମେ ଉଭୟ ଜିନିଷକୁ ସନ୍ତୁଳିତ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଉଦାସ ଏବଂ ଉଦାସ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଖର୍ଚ୍ଚ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏବଂ କେବଳ ଜରୁରୀ ଜିନିଷ କିଣନ୍ତୁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆସିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

ବୃଷ: ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଆପଣ ଏଥିରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟତା ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ଉଚିତ୍ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଧରି ରଖିଛି | ତୁମେ ଶୀଘ୍ର ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ | ତୁମେ ଅଦୃଶ୍ୟ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ କିନ୍ତୁ ଏହି ଧାରଣାଗୁଡ଼ିକ ସେମାନଙ୍କର ଗୁରୁତ୍ୱ ହରାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ସେଗୁଡିକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି | ତୁମ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଆପଣ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିଲେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ପାଇବ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବାଛନ୍ତୁ ଯିଏ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରକୃତରେ ସମ୍ମାନ କରେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଦେଇଥାଏ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର, ତୁମେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ନିଜକୁ ଆଗକୁ ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ କିମ୍ବା ଏକ ନୂତନ ଉପାୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆଜି, ଛୋଟ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଭାବନା ଯୋଗୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଧରିପାରେ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ନିଜେ ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଯାହାକି ଏକ ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣକୁ ବଦଳାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ସାମାଜିକ ଭାବରେ କିଛି ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ବୋଧହୁଏ ତୁମର ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ହରାଉଛ | ଆପଣ ସେମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର ଅଗ୍ରଗତି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛନ୍ତି | ପାରସ୍ପରିକ ପ୍ରେମ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଘରେ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ଅଛି, ତେଣୁ ଆପଣ ଆରାମରେ ଯେକୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ଦିନର ଶେଷ ସୁଦ୍ଧା ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ମୁକାବିଲା କର | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଏହି ଇଭେଣ୍ଟ ଆୟୋଜନ କରିବାରେ ଆପଣ ବହୁତ ମଜା ମଧ୍ୟ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘର ଖୁସି ହେବ | ଏହି ସୁଯୋଗର ସୁଯୋଗ ନେଇ, ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ସାକ୍ଷାତ ହୋଇନଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାକୁ ଅଲଗା କରିଦିଅ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟର କୁ ଚତୁରତାର ସହ ଦୂର କରିବ | ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ ମାର୍କେଟିଂ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି :ତୁଳା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଅଭିଯୋଗର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବେ | ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିବାହ ଆଗକୁ ବଢିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ପାଇଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ଅନେକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏକ ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ପାଇଁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ଅନୁଭବ କରୁନାହିଁ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ରାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ରହିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି : କିଛି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ବହୁତ ବୋଝ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ମନେରଖ ଯେ ଆଖି କେବେ ମିଛ ନୁହେଁ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଆଖି ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବ |

ମକର ରାଶି : ମନ ଖୁସିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ହଠାତ୍ ଅର୍ଥର ଲାଭ ହେବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜଣେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ଆଜି ଏହି କାମ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅବହେଳିତ ହୋଇଆସୁଥିବା କିଛି ଯୋଜନା କରିବା ମଧ୍ୟ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ରାଜ ଶାସନର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଜୟ ହେବ | ସକାଳେ ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ କିଛି ପାଇପାରିବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ଭଲ ଲେଖା ସହିତ ତୁମେ ଆଜି ଏକ ଅବାଞ୍ଛିତ ବିମାନରେ ଯାଇପାରିବ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ପରିବାରରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ | ଯଦିଓ ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଭଲ, ତୁମର ଶବ୍ଦ ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ସ୍ୱାଗତ ହେବ ନାହିଁ | ନିଜକୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତିକୁ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବହାର କରିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ନିଜ ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ ପରିମାଣରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଆଜି, ତୁମର ଭାବନା ପ୍ରବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ତୁମର ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ କର ଏବଂ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଅପରାହ୍ନରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇବେ | ପୂର୍ବ ପ୍ରୟାସଗୁଡ଼ିକ ମୂଲ୍ୟବାନ ହେବ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏକ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ, ଆପଣ ଉଦାସ ହୋଇଯିବେ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିବେ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକ ସନ୍ତୋଷଜନକ ସମାଧାନ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ | ନୂତନ ଶକ୍ତିର ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ | ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ଦିଗ ହେଉଛି ପ୍ରଗତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *