11 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଜିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଚମତ୍କାର ଦିନ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଶୀଘ୍ର ସଫଳତାର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବ | ବିରୋଧୀମାନଙ୍କୁ ତୁମର ରହସ୍ୟ କୁହ ନାହିଁ | ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଚରଣ କର ନାହିଁ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛି | ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସେହି ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଗୁଜବଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | କୋର୍ଟ-କୋର୍ଟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଘେରି ରହିବ | ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଉଠିବା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ସମୟ ବହୁତ ଭଲ | ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତା ଆଜି ଆରାମ ପାଇବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଟିକେ ବିରକ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଇନଗତ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ, ପ୍ରଥମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଜାଣ | ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ ସଫଳତା ପାଇବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ହ୍ରାସ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଅତ୍ୟଧିକ ରାଗନ୍ତୁ ନାହିଁ କିମ୍ବା ନଚେତ୍ ଏହା ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମାଧାନ ହେବ। ଆର୍ଥିକ କାରଣରୁ ତୁମେ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବ | ଘର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର | ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଶ୍ରେଣୀ ଟଙ୍କା କାରବାର ପାଇଁ ସତର୍କ ରହିବା ଉଚିତ ଏବଂ ଦୂର ଯାତ୍ରା କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ସେମାନଙ୍କ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ସେମାନେ ତୁମ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଗୁରୁତର ପରିସ୍ଥିତିରେ ପିତାଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିପାରେ | ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ନୂଆ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ସହକର୍ମୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଧନର ପଥ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏହି ମହାଯୋଗର ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏପରି ଅନେକ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଏକ ନୂଆ ମୋଡ଼ ଆଣିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ, ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପରିବାର ପାଇଁ ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରନ୍ତି ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ ବିଶ୍ୱାସଘାତକତା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରୀ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଅଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି: ବିଛା ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡିପାରେ | ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ପରିବାରରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆଲୋଚନା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ, ଯାହା ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଦ୍ଭୁତ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସାହସ ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ଆପଣ ବିଶେଷ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ କିଛି ପାଇପାରିବେ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଆଗକୁ ବଢିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଥୟ ଧର। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅସୁବିଧାରେ ସାହସ ଦେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ କାହାକୁ ସୁପାରିଶ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବ | ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସହକର୍ମୀମାନେ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଡିଲ୍ ବ୍ୟବସାୟକୁ ମଜବୁତ କରିବ | ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ସହିତ କାମ କଲା | ଯୁବକମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ମଜା ଉପରେ ରହିବ ଏବଂ ଜାଣିଶୁଣି ଭୁଲ୍ କରିବ | ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାହା ସହିତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ, ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଅଂଶୀଦାର ହୋଇପାରିବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବେ | ମନୋଭାବ କ୍ଷତିକାରକ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କ୍ରମ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ କଠୋର | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ଉପକୃତ ହେବ, ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ହୃଦୟ ଖୁସି ହେବ | ତୁମ ଭିତରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହେଉଛି | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଦାୟିତ୍। ଦିଆଯାଇପାରେ | ପ୍ରତିଭାର ଶକ୍ତି ଉପରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନୂତନ ପରିମାଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣ ଆଜି ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପାଳନ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଏକ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି, ତେବେ ତାହା ଆଜି ଶେଷ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ଜୀବନରୁ ବହୁତ କିଛି ଶିଖିବାକୁ ପାଇବ, ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ବାକି ଅଛି | ଆପଣ ଆଜି ପରିବାରକୁ କିଛି ଖୁସି ଖବର କହିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଖୁସି ଦେଖାଯିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅତି ସୁନ୍ଦର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଦୀର୍ଘ ରାସ୍ତା ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବଞ୍ଚିବ | ପାରିବାରିକ ଇଭେଣ୍ଟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ବିଶ୍ୱାସ ଆଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ତୁମେ କାହାଠାରୁ ଉପହାର କିମ୍ବା ଟଙ୍କା ପାଇ ପାରିବ | ଆଜି, ଧନର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣ ସମସ୍ତ ସମୁଦାୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଯାହା ବି କାମ କର, ନିଜ ମନ ସହିତ ଚିନ୍ତା କର, ହୃଦୟକୁ କମ୍ ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ |ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆମେ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ସମାଧାନ କରିବୁ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ଉତ୍ସାହର ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *