10 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ:ଆଜି ଆପଣ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଅବହେଳା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ଘଟିବ। ବିରୋଧୀମାନେ ଖୋଲାଖୋଲି ବିରୋଧ କରିବେ। କାମ ଆରମ୍ଭରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଭାବନା ପ୍ରବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଏକ ଛୋଟ ବିଷୟ ଉପରେ ମଧ୍ୟ, ତୁମେ ଉଦାସ ହୋଇଯିବ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ସମୟକୁ ଭଲ ଭାବରେ ମନେ ରଖିବ | ଆପଣ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ବାଣିଜ୍ୟିକ ଲାଭ ସମ୍ଭବ | ଯଦି ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସମସ୍ୟା ସହ ଆସନ୍ତି, ତେବେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଭଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ରୋମାନ୍ସ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିସ୍ତାରିତ ପଦକ୍ଷେପଗୁଡିକ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧା ଦେଖିପାରନ୍ତି |

ବୃଷ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ପ୍ରତିଶୃତି ପୂରଣ କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆଣିବ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟାରେ କିଛି ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣ ଆଜି ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିରୋଧୀମାନେ ପ୍ରଭାବ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ତୁମର ଉଦ୍ୟମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦିଅ ଏବଂ ତୁମେ ଅସାଧାରଣ ସଫଳତା ପାଇବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସୁଖ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ଆଜି ନୂଆ ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ। ଭଉଣୀମାନେ ବିବାଦ କରିପାରନ୍ତି | ଚତୁରତାର ସହ ଏହି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କର, ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ସୁଖ ଆଣିପାରେ | ତୁମର ଆଚରଣ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାଇବ, ଯଦି ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ଚାହୁଁଛ, ନିରାଶା ତୁମକୁ ଘେରିପାରେ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଯେଉଁଥିରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବା ଏକ ଭଲ ସମୟ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବାରୁ ରୋମାନ୍ସକୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ପଡିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟର କିମ୍ବା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ଆପଣ ଏଥିରୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ପାଇବେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ସମାନ ସୁବିଧା ପାଇବା ପାଇଁ ବାଟ ଦେଖାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସହଜ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟସ୍ତତା ସତ୍ତ୍ ଖୁସି ହେବେ | ଏକ ସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ଭବ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ, ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ପରିବେଶ ରହିପାରେ | ତୁମର ହଠାତ୍ ଯୋଜନା ତୁମର ପତିଙ୍କ କାମ ହେତୁ ତୁମର ଯୋଜନାକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଦୃଢ ହେବା ଉଚିତ ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ନହେବା ଉଚିତ | ତୁମର ନିଜ ଭାବନା ଶୁଣିବା ଭଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଚିନ୍ତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିତାମାତାଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରଥମେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ହେବ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ |

କନ୍ୟା : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଉଦାସ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଯେଉଁମାନେ ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଭଲ ସମୟ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ବିତାଇବ | ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ରାସ୍ତା ହାସଲ ହୋଇପାରିବ | ଆପଣ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରିବେ | ଯେଉଁମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ |

ତୁଳା : ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ | ଯଦି କୋର୍ଟର ଏକ ମାମଲା ଚାଲିଛି, ତେବେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ତ୍ରୁଟିରେ ଉନ୍ନତି କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଏକ ବଡ଼ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ | ତୁମର ସମସ୍ତ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଥିବା ଭେଦଭାବ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହାୟତା ମିଳିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ଦିନଟି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି, ଏପରି ଜିନିଷ ଉପରେ କାମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିପାରେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏକ ଆକସ୍ମିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ଟିଲ୍ଟ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦସ୍ପନ୍ଦନକୁ ଭରି ଦେଇପାରେ | ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ସହଭାଗୀତା ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରାରେ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭବ |ଆପଣ ଆଜି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରେମର ପ୍ରେମ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସଂପର୍କରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ୱବୋଧର ଭାର ବଢିପାରେ | ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ, ସଙ୍ଗୀତ ସଙ୍ଗୀତର ଉପଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ମାର୍କେଟିଂ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ତୁମର ଅଭିଳାଷ ଫଳପ୍ରଦ ହୋଇପାରେ | ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସହଜରେ କଠିନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତାବ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସମ୍ଭବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସତେଜ ରହିବ |

କୁମ୍ଭ: ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁସିରେ ରଖିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିଛ ଏବଂ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେଇଛି | ଏହି ଦିନଟି ବହୁତ ମଜା କରିବାର କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଅଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଲଗାନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ, ଆପଣ ଦିନସାରା ନିରାଶ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣ ଚାହୁଁଥିବା କାମ ପାଇ ଖୁସି ହେବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କାମ କରିବା ସହଜ ହେବ | ନୂତନ କାରବାରରେ ସତର୍କତା | ଥୟ ଧର। ଅଟକି ରହିଥିବା ବିଷୟଗୁଡିକ ଅଧିକ ଘନ ହେବ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆବୃତ ହେବ | ଆପଣ କ’ଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେ ବିଷୟରେ ଭଲ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସଫା ରଖନ୍ତୁ | ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟି ଖୁସି ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ | ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ଭୁଲ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ସବୁକିଛି ଜିତିପାରିବେ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *