09 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି, ଆମେ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବୁ ଏବଂ ସଫଳ ସମ୍ପାଦନା ମଧ୍ୟ କରିବୁ | ଆମେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଅଗ୍ରଗତି କରାଯାଉଛି | ପାରିବାରିକ କଳହ ହୋଇପାରେ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପରିଚୟ ପୂରଣ କରିବେ | ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଭୟ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଆପଣ ମଜା ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଦିନଟି ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ପରେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତତ୍ପରତା ନାହିଁ | ଶାରୀରିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ତୁମର ଭାଷଣ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ବକ୍ତବ୍ୟ |

ବୃଷ : ଆପଣ ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରଶଂସା ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ଧନର ଲାଭ ଅଛି | ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ରୋଜଗାର ପାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ସମାଜରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆପଣ କ୍ରନିକ ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ତୁମର ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ପ୍ରଥମେ ଭଲ ହେବ | ଆଜିର ଅର୍ଥ ବିନିଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କାମ ପାଇବେ | ସତ୍ୟ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ ମିଥ୍ୟାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିପାରେ | ଆଜିଠାରୁ ତୁମର ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବଢିପାରେ | ଆପଣ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କର ଏକ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତି ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦର ଫଳାଫଳ ଦେଖିବେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ ପାଇପାରିବ

କର୍କଟ: ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ମତାମତ ବିନା କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମ ଭିତରେ ନୂଆ ଶକ୍ତି ଆସିବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ସହିତ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବେ |ତୁମର ସମୟକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କର | ଆଜି, ତୁମର ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ପଥ ଖୋଲିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକମାନେ ନିରାଶ ହେବେ। କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତା ହେତୁ, ତୁମର ମନ କାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ଛୋଟ ଶବ୍ଦ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ମାର୍କେଟିଂ ଏବଂ ବିଜ୍ଞାପନ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ପଦୋନ୍ନତିର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ କଷ୍ଟଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଅଳସୁଆ ତୁମ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ଶତ୍ରୁ ପାର୍ଶ୍ୱ ସକ୍ରିୟ ରହିବ | ଏହା ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ତୁମର ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା କାମ ସରିଯିବ | ଅଫିସରେ ତୁମର ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ପ୍ରଗତି ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦବୀ ହାସଲ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାଯିବ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରତିଛବି ଉନ୍ନତି ହେବ | ପୋଷାକ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ଜୀବନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଘଟିବ | କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସାହାଯ୍ୟରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୂର ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଏକ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଅବସ୍ଥାରେ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ରୋଗ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବ | ରାଜ୍ୟରୁ ସଙ୍କଟ ଆସିବ। ମନସ୍ତାତ୍ତ୍ୱିକ ହେବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାର ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ | ତୁମ ହୃଦୟ ତୁମକୁ ଦିନସାରା ମନେ ରଖିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହେତୁ ଆପଣ ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ | ଶିଶୁ ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ଚିନ୍ତାରେ ଋଣ ଦିଅ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କ ମଧୁର ହୋଇପାରେ | ଶତ୍ରୁମାନେ ଆରାମ ପାଇବେ। ଚତୁର କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ଉତ୍ସାହ ସହିତ କାମ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହ ହ୍ରାସ କରିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବ ନାହିଁ | ଛାତ୍ରମାନେ ନୂତନ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଦିଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ତାରାମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅସାଧାରଣ ଶକ୍ତି ଦେବେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ | ସମାନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆର୍ଥିକ ରାଶି ମଧ୍ୟମ ହେବ | ଶତ୍ରୁ ଅସୁବିଧା ସମ୍ଭବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କାର୍ଯ୍ୟ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ଖୁସି ହେବେ, ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଏବଂ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପୁରସ୍କାର ଦିଆଯିବ | ଆର୍ଥିକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତାରୁ ତୁମେ ଆରାମ ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ସମାଧାନ ହେବ | ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଉତ୍କୃଷ୍ଟ ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ଅଧିକ ସମୟ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ୟାକୁ ଅତିକ୍ରମ କରି ହସିପାରିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ମାନସିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ କରିବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ସପକ୍ଷରେ ମାମଲା ସମାଧାନ କରିପାରିବ। ଶାରୀରିକ ସୁସ୍ଥତା ରହିବ | କାରବାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମ୍ପ୍ରତି ଚାଲୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଲାଭ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ | ଯଦି ତୁମେ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କର, ବୃଥା ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ନୁହେଁ, ସଫଳତା ସମ୍ଭବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଥିବା ପ୍ରତିବନ୍ଧକଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *