09 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ରାଜ୍ୟରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଯୋଡାଯିବ କିମ୍ବା ତୁମେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମୟ କଟାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କାମରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିୟମିତତା ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦିଓ ଏଥର କରିବା କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ | ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାକରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ | ଖ୍ୟାତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୈବାହିକ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ: ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅତିଥି ଥିବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କର୍କଟ: ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଭ୍ରମଣ କରାଯିବ | ଅର୍ଥର ସାଧାରଣ ଲାଭ ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବେରୋଜଗାର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ଚାକିରି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ତୁମେ ତୁମର ଚାକିରିର ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ମାନସିକ ଚାପ କମ୍ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି | ଟେକ୍ନୋଲୋଜି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ନିଜ ଜୀବନକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ ଉପାୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଏକ ଭଲ ଉପାୟରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ବଡ଼ ଲାଭ ପାଇପାରିବ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପଦ୍ଧତିରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | କର୍ମ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରି ଆସିପାରେ | ଆପଣ ଘରର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ ସାମଗ୍ରୀ ପାଇଁ ସପିଂ କରିପାରିବେ | ପତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ତୁଳା : ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ କିଛି ବିଷୟରେ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶୈଳୀକୁ ଅପଡେଟ୍ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଦୁର୍ବଳ ହେବ | କୋଷ୍ଠକାଠିନ୍ୟ ଭଳି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ସ୍କର୍ପିଓର ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତର୍କତାର ସହିତ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ ଡିଲର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ହୃଦୟ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : କିଛି ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କୌଣସି ଭୁଲକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ବହୁତ ବୋଝ ନେବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ବିତର୍କର କାରଣ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଏହା ଏକ ବିରକ୍ତିକର ପ୍ରମାଣ କରିବ | ମନେରଖ ଯେ ଆଖି କେବେ ମିଛ ନୁହେଁ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଆଖି ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ କଥା କହିବ |

ମକର ରାଶି : ଚାକିରିରେ ପ୍ରମୋଶନ ମିଳିପାରେ । ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କିଛି ଭଲ ଖବର ବି ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ । ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ପ୍ରଶଂସା ହେବ । ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଠି ମିଳିବ । ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନୁଆ ଅଧିଗ୍ରହଣ ହୋଇପାରେ , ଯାହା ଜୀବନଶୈଳି ସୁଧାର ଆଣିଦେବ । ଯେଉଁ ଲୋକେ ଜୀବନଶୈଳୀରେ ସୁଧାର କରିବେ , ଆପଣଙ୍କ ସନ୍ତୁଷ୍ଟି ବୃଦ୍ଧି କରିବେ , ଯେଉଁ ଲୋକ ସଙ୍ଗିତ ବଡ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ହେଉଛି ,

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିଜ ଦାମିକା ବସ୍ତୁକୁ ସମ୍ଭାଳି ରଖନ୍ତୁ । ଲମ୍ବା ସମୟ ପରେ ଶାରରୀକ ଓ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ ହେବ  ହୋଇପାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମର ନତିଜା ମିଳିନପାରେ , ନିରାଶ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧରେ କିଛି ବିବାଦସ୍ପଦ ଘଟଣାକ୍ରମ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରିବ । ଅତଃ ସାବଧନତା ଆଚରଣ କରୁଛି , ଯଦି କିଛି ଦିନରୁ କେଉଁ କଥାକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି । ତେବେ ନିଜ ପାର୍ଟନର ସହ ସେୟାର୍ କରିବା ଉଚିତ୍ । ଫାଲତୁ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ । କୁସଙ୍ଗତି ହାନି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି : ବିତ୍ତିୟ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ । ବେରୋଜଗାର ଲୋକେ ରୋଜଗାର ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ , ସେତିକି ଅଧିକା ସଫଳ ହେବେ । ଅନ୍ୟଙ୍କ ମାମଲାରେ ଟିକିଏ ଦଖଲ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହୀଁ , କିଛି ଖାସ୍ ମାମଲାରେ କନଫ୍ୟୁଜନ୍ ସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ , ଯଦି ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ କିମ୍ବା ଘର ବଦଳାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି , ତେବେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ ,। ଲମ୍ବା ଦୁର ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ଭଲ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *