08 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସକରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସହିତ ତୁମେ ନୂତନ କ୍ୟାରିୟର ଉଚ୍ଚତା ହାସଲ କରିବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ବିବାହିତ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଅପାରଗତା ଉପରେ ଟିକିଏ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଏହି ରାଶିର ରାଶିଗୁଡିକ ସେମାନଙ୍କର ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଉଛି |

ବୃଷ ରାଶି: ଆଜି, ବୃଷ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରକୃତିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ସହିତ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ଆପଣ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ପରିସ୍ଥିତି ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ ହେବେ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ସମୟ ହେବ | ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟରତ ମହିଳାମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଅଧିକ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଜାଗ ରହିବାକୁ ପଡିବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଇଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ | ଆଜି, ସତ କହି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଖୁସି ହେବେ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ହେବ | ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଅଳସୁଆରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବୁ | ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାନରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ତୁମର ଧାରଣାକୁ ବଦଳାଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବେ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବା ପରେ ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବେ | ଯତ୍ନର ଅଭାବ ବ୍ୟବସାୟ ହରାଇପାରେ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ

ବିଛା: ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ତୁଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ସହାୟକ ହେବ | ମଧୁର ଆଚରଣ ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ | ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅପଚୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆକାଂକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ପଥରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ, ଭଲ ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆଜି ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସମ୍ପନ୍ନ ହେବ | ଚାକିରିରେ ତୁମର ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ନୂତନ ସ୍ଥାନଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଜାଣିପାରିବେ | ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କର, ତୁମେ ଆଜି ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବ | ନିଃସ୍ୱାର୍ଥପର ସେବାରେ ଆପଣଙ୍କର ଅତିରିକ୍ତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଖୁସି ଏବଂ ଖୁସି କରିବ | ପ୍ରକୃତି ଆପଣଙ୍କୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ମନ ଦେଇଛି | ତେଣୁ ସେଗୁଡିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଆଇନ ପରାମର୍ଶ ପାଇଁ ଜଣେ ଓକିଲଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରାଥମିକତା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ସାମାଜିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସୁଥିବା ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ସୁଯୋଗ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରନ୍ତୁ | କିନ୍ତୁ ଯଦି ତୁମେ ସେହି ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅଧ୍ୟୟନ କର ତେବେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କର | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ କ୍ୟାରିୟର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ପରେ ଆପଣ ଏହାର ଲାଭ ପାଇବେ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତାମତ ଶୁଣିବା ଏବଂ ଅନୁସରଣ କରିବା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତରେ ନିଜର କ୍ରୋଧ ହରାଇ ପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ଦିନ ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ ଏବଂ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ କଠୋରତା ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ନୂତନ ରୋମାନ୍ସ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସତେଜତା ଆଣିବ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥାଇପାରେ | ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ସାଧାରଣ ବିବାହିତ ଜୀବନଠାରୁ କିଛି ଅଲଗା ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅତିରିକ୍ତ ଯତ୍ନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *