07 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିନ୍ତୁ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥିବାରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ସଂଯମ ହେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ହଠାତ୍ ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଗାଇଡ୍ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଆସିପାରନ୍ତି | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭୁଲ ପଥରେ ଆଗେଇ ନେଇପାରନ୍ତି କିମ୍ବା ଏପରି ସୂଚନା ଦେଇପାରିବେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କାହା ସହିତ କାରବାର କରୁଛନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ହେବ | ଆପଣ ଜାଣିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ, ଆପଣ ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଉତ୍ସବ ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉତ୍ସବ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ |

ବୃଷ: ଆଜି ତୁମ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିନ୍ତୁ ଏହି କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସେମାନେ ପାଇବେ | ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ବିଶେଷକରି ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗିପାରେ | ତେଣୁ, ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ, ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପକୁ ଯତ୍ନର ସହ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ନିୟମିତ ଭାବେ ଯୋଗ ଅଭ୍ୟାସ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସୀ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଗକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଲାଭ ଦେବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଏବଂ ସହାୟକ ହେବ | ପ୍ରଥମ ଦେଖାରେ ଆପଣ କାହା ସହିତ ପ୍ରେମରେ ପଡିପାରନ୍ତି | ଗୃହ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କଲେ ଘରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଏହି ଦିନ, କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅଲଗା ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ବିଶ୍ରାମ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗ୍ରହୀ କରେ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ |

କର୍କଟ: ଶତ୍ରୁର ଶକ୍ତି ବୁଝି ନ ପାରି ଜଡିତ ହେବା ଠିକ୍ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ଭବ | ଉପକୃତ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ। ବନ୍ଧୁମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯିବ | ଭାଗ୍ୟ ତୁମ ସହିତ ଅଛି ଏବଂ ସଫଳତା ତୁମକୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିରକ୍ତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ଏବଂ ଘରୋଇ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆପଣ ଆଜି ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | କିଛି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ | ଆଜି, ସତ କହି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ, ଅଧିକାରୀମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀରେ ଖୁସି ହେବେ | ବୈବାହିକ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବାକୁ ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ସୁନ୍ଦର କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ହେବ | ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଦକ୍ଷତା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ସୃଷ୍ଟି ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନ ସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ | ଅଫିସ୍ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଖରାପ କରିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଅଳସୁଆରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ଏବଂ ଧନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କିଛି ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସାମୂହିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆମେ ସମସ୍ତଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବୁ | ତୁମର ମଜାଳିଆ ପ୍ରକୃତି ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ସ୍ଥାନରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ଭ୍ରମଣ ଲାଭଦାୟକ କିନ୍ତୁ ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହେବ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ସକରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିବାହ ବିଷୟରେ ତୁମର ଧାରଣାକୁ ବଦଳାଇପାରେ | ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନା ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟତମ ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ବିରୋଧ କରିବେ। ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଚକ୍ଷଣତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବା ପରେ ଆଜି ଆପଣ ସତର୍କ ରହିବେ | ଯତ୍ନର ଅଭାବ ବ୍ୟବସାୟ ହରାଇପାରେ | କାରବାର ପ୍ରସଙ୍ଗ ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆଜି ଉଚ୍ଚ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ଭାଷଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ, ଆପଣ ଆଲୋଚନାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ସାମଗ୍ରୀ ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବ | ଆଜି ଆପଣ ସାହସର ସହିତ ନୂଆ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ରାସ୍ତା ସହଜ ହେବ

ବିଛା: ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଲାଭବାନ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ନିଶ୍ଚିତ ଅଟେ | ତୁଅତିଥିମାନଙ୍କର ଆଗମନ ସହାୟକ ହେବ | ମଧୁର ଆଚରଣ ସହିତ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିବେ | ସହଭାଗିତାରେ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅପଚୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର ଆକାଂକ୍ଷା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତାର ପଥରେ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ଯୋଗାଇବ, ଭଲ ଆତ୍ମା ​​ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥାନ ପରିଭ୍ରମଣ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଯାହା ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଅଟେ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ପରିବାରରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଉଦ୍ୟମରେ ବୈବାହିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ନୂତନ ଡିଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶୁଭ ସମୟ ପାଇଁ ଅପେକ୍ଷା କର | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଟଙ୍କା ଆସିବ | ଧର୍ଯ୍ୟର ଅଭାବ ରହିବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରର ଆପଣଙ୍କର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ଜାଣିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ତାଙ୍କ ଉଦ୍ୟମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଗତିର ପଥ ପରିଷ୍କାର କରିବ | ଇଚ୍ଛାକୃତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଗାଡିରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ସମ୍ଭବ ଅଟେ | ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ, ସେମାନେ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଚାକିରିରେ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରାଯିବ | ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରୁହ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ କଠୋରତାର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ: ଭଲ କାମ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ଯୋଜନାଗୁଡିକର ସଫଳତା ସହିତ, ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ, ନିଷ୍ଠା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଦକ୍ଷତା ପରୀକ୍ଷା କରିବାକୁ, ତୁମକୁ କିଛି କାମ ଦିଆଯାଇପାରେ ଯାହା ତୁମକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଅନେକ ଜିନିଷ ତୁମର ଧର୍ଯ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ | ଏହି ସମୟରେ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ଭାବନା ସହିତ ଏହି ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରାଜନୀତିରେ ଉତ୍ସାହ ଆସିବ | ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଆଜି କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏହି ସୁଯୋଗଗୁଡିକ ହାତକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ସଫଳତା ମଧ୍ୟ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସେଠାରେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ତୃପ୍ତି ରହିବ | ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *