06 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳି ଜାଉଛି ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ ସ୍ଥିତି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ରାଜ୍ୟରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ଯୋଡାଯିବ କିମ୍ବା ତୁମେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣ ଦ୍ୱାରା ଅତ୍ୟଧିକ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖୁସିର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ ଏବଂ ତୁମ ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଭଲ ସମୟ କଟାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କାମରୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ବୃଷ: ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିୟମିତତା ହେବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯଦିଓ ଏଥର କରିବା କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖନ୍ତୁ | ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଆଗରେ ଆସିବ, ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାକରି ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ବାଛିବାକୁ ପଡିବ | ଖ୍ୟାତି, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଧାରଣ ଜୀବନରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ବୈବାହିକ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ: ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ, ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅତିଥି ଥିବେ କିମ୍ବା ଆପଣ ଏକ ଭ୍ରମଣରେ ଯାଇପାରିବେ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ସୁଧୁରିବ, କିନ୍ତୁ ଜଳ ପରି କ୍ରମାଗତ ଅର୍ଥ ପ୍ରବାହ ତୁମର ଯୋଜନାରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ |

କର୍କଟ: ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଭ୍ରମଣ କରାଯିବ | ଅର୍ଥର ସାଧାରଣ ଲାଭ ହେବ | ଶତ୍ରୁମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ | ମନୋବଳ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ତିକ୍ତ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଅସ୍ଥିର କରିବ | ବକ୍ତବ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ, ନଚେତ୍ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ସ୍ୱଳ୍ପ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅ ଏବଂ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଗତି କର | ତୁମର ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରୟାସରେ ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ଆବଶ୍ୟକ କରିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଅସୀମ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରେମର ବନ୍ଧନକୁ ଦୃଢ କରିବ | କମ୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଘାତ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭଲ ଭାବପ୍ରବଣତା ସମ୍ପର୍କର ମଧୁରତା ବଢାଇବ, ଚାକିରୀ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | କ୍ୟାରିଅରକୁ ଆଗକୁ ନେବାରେ ତୁମର ଯୋଗାଯୋଗ ଶୈଳୀ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସହଜରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝେଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ, ଯାହା ତୁମକୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରିବା ସମୟରେ – ତୁମେ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏକ ଠୋସ୍ ଯୋଜନା ସହିତ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆଜି କିମ୍ବା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆସୁଥିବା କୌଣସି କଷ୍ଟଦାୟକ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସହଜରେ ଦୂର କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିସ୍ତାର ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଯୋଗଦେବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ-ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବିରୋଧୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରଶଂସା ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଏବଂ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କାହାକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଅତ୍ୟଧିକ ମାତ୍ରାରେ ହୋଇପାରେ | ଚିନ୍ତାରେ ବିନିଯୋଗରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଶକ୍ତି ସ୍ତର ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ | ଚାକିରି ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସୁଖର ମାଧ୍ୟମ ପାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆସିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏକାଗ୍ରତା ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ରହିବ | ପିତା ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସେଠାରେ କିଛି ପରିବାର ଏବଂ କିଛି ବୃତ୍ତିଗତ ଚାପ ରହିବ | ଗଣେଶ ଜୀଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଶକ୍ତି ଭଲ କାମରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବ | ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ପିତାମାତାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯିବ | ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ରହିବ | କିନ୍ତୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମଧ୍ୟ ମନରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟଗତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ପାରସ୍ପରିକ ସମନ୍ୱୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ତୁମର ଧାରା ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ରହିବ | ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବହୁତ କାମ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହ୍ରାସ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ବିଚଳିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ପରମ୍ପରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖି ତୁମେ ଜୀବନର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କରିବ ଏବଂ ଜୀବନର ଡିସଚାର୍ଜ ପାଇଁ ରୋଜଗାର କରିବାରେ ନିଜକୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, କିନ୍ତୁ ଜଣେ ନିଜଠାରୁ ଚାପ ପାଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ। ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ବନ୍ଧୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବେ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଣିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସନ୍ଧ୍ୟା ବାହାଘର ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୁଅ | ମିଠା ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକ ଧାରା ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସହାୟତା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ସମସ୍ତ କରତାଳି ପାଇଁ ଯୋଗ୍ୟ ହେବେ | ସଠିକ୍ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *