05 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ମତାମତ ବିନା କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ତଥାପି ତୁମେ ସହଜରେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଆଜି ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶୁଭ ଉତ୍ସବ ଆଣିଛି | ତୁମର ବିଶେଷ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଉଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବିଷୟ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ବହୁତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରହିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ ଯାହା ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବାରେ ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବିରକ୍ତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ବିଦେଶୀ ଭ୍ରମଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଆପଣ କିଛି ଗୋପନୀୟତାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରିବ | ସହକର୍ମୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ବାର୍ତ୍ତା ପାଇବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବା ପରିଣାମ ସ୍ୱରୂପ ଆଜି ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ନୁହେଁ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ ସଂପର୍କରେ ପଚାରିକତା ରଖ, ଅନ୍ୟଥା ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ମନୋବଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲରେ ଗତି କରିବ | ଭାବପ୍ରବଣ ସଂଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ନରମ ହେବ | ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଉତ୍ସ ହୋଇଯିବେ | ତୁମ ପ୍ରେମିକ କିମ୍ବା ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ବୁଝାମଣା କରି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ବିଶେଷ କରି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ସିଂହ ରାଶି :ଯଦି ଆମେ ଆଜି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ, ତେବେ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟର ମୁକାବିଲା କରିବୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହାକି ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଆପଣଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଥିଲା, ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇବ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଭ୍ରମଣ ଇତ୍ୟାଦି କେବଳ ଉପଭୋଗ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ, ବରଂ ବହୁତ ଶିକ୍ଷଣୀୟ ମଧ୍ୟ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି :ଆଜି, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ନିୟମିତ ଅର୍ଥର ଲାଭରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିବା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରା ଶରୀର ସହିତ ଥକ୍କା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶିଶୁର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମନ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖି, ତୁମେ କିଛି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଯଦିଓ, ଏଭଳି ସମୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିକଟତର ହୋଇନାହିଁ, ଟିକିଏ ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସୁରକ୍ଷା ନିଶ୍ଚିତ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଆପଣ ଜଣେ ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁଃଖଦାୟକ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଷଣ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ | ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ମନରେ ଖୁସିର ଭାବନା ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ଫଳହୀନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ପଦକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ମିଶର ପାଇଁ ଏକ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରି ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ସମୟ ନିଅ ଏବଂ ତୁମ ପରିବାରକୁ କିଛି ସମୟ ଦିଅ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିବ ଏବଂ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | କ୍ରୋଧର ଅନୁଭବ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତି ନୂତନ ଚିକିତ୍ସା କିମ୍ବା ଅପରେସନ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ନିନ୍ଦା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ | କମ୍ କହିବା ଦ୍ୱାରା, ତୁମେ ବିତର୍କ କିମ୍ବା ବିଘ୍ନକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ନିରାଶା ଆସିବ | ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରିବା ଏବଂ ଭକ୍ତି ପୂଜା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ |

ମକର ରାଶି: ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଦାସୀନ ମନୋଭାବ ଏବଂ ସନ୍ଦେହର ଭାବନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଅଶାନ୍ତ କରିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ବିଳମ୍ବ ହେବ | ତୁମେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବ କିନ୍ତୁ ତୁମେ କମ୍ ଫଳ ପାଇବ | ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବ୍ୟାପକ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହେତୁ ବିବାଦ ସମ୍ଭବ | ସମାଜରେ ଅଗ୍ରୀମ ସ୍ଥାନ ପାଇବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ନୂତନ ବନ୍ଧୁମାନେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱରେ ଯୋଗଦେବେ | ଆୟ ହେଉଛି ଚାକିରି-ବୃତ୍ତିରେ ଆୟର ପରିମାଣ | ଉତ୍ତମ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ସମ୍ଭବ | ବହୁତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମନ୍ଦ ଲୋକ କ୍ଷତି କରିପାରେ। ଧର୍ମରେ ଦିନର ଆରମ୍ଭରେ ଅଳ୍ପ ସମୟ ଦିଅ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଅଳ୍ପ ସମୟ ମଧ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆଜି, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣେ ଅସହାୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡା ଭିତରକୁ ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଜଡିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ପାର୍ଟୀ-ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ତୁମ କାମରେ ସାବଧାନ ରୁହ | ସାଥୀ ସମର୍ଥନ କମ୍ ହେବ | ଚିନ୍ତାଜନକ ଖବର ମାତୃ ପାର୍ଶ୍ୱରୁ ଆସିବ | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ବିଦେଶୀ ଦେଶ ସହିତ ବାଣିଜ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

ମୀନ: ଆଜି ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ମାନସିକ ରୋଗକୁ ବଢେଇବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପିଲା ଏବଂ ପତ୍ନୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଲାଭ ହେବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ | ଲଗନା ହେଉଛି ଯୋଗ | ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ସଂଗଠିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଗଣେଶ ଖୁସି ହେବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭୁଲ ସ୍ଥାନ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ତଥାପି ପଡ଼ିବା କିମ୍ବା ଆଘାତ ପାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ପ୍ରେମର ଭାବନା ସହିତ ଏକ ମନୋବଳ ସବୁଜ ଆଜି ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ଚରିତ୍ର ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ନୂତନ ପୋଷାକ ଏବଂ ଯାନ, ଏବଂ ଶବ୍ଦ ପାଇଁ ସପିଂ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *