04 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ , କେମିତି କଟିବ ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆପଣ ଆଜି ଏକ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ପାଇପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଲାଭଦାୟକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିବ | ଆଜି ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ | ଦୁଷ୍ଟ ଲୋକ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ତେଣୁ କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କର ନାହିଁ |କୌଶଳରେ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ସମ୍ଭବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ପୁରସ୍କାର ପାଇବେ | ପାରିବାରିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ, ଯଦିଓ ଆପଣ ଚତୁରତାର ସହ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜର ମୁକାବିଲା କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ବୃଷ: ଏକ କ୍ଷେତ୍ର ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ତାରାମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଅଛନ୍ତି | ଭରସା ଛାଡ ନାହିଁ | ଛୋଟ ରୋଗ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ତେବେ ଋଣ ସହଜରେ ବ୍ୟବହୃତ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବ | ରାଜ୍ୟ ସହାୟତା ମିଳିପାରିବ | ଉଭୟ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପ ରହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ପାରିବାରିକ ବିବାଦରେ ସିଧାସଳଖ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହି ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ, ଭାଇ ଓ ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ମତ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କର | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖିବା ଭଲ ହେବ |

ମିଥୁନ: ଆପଣ କିଛି କହିବାରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ନିଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କାରବାର କରିବାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ଷେତରେ ହଠାତ୍ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ହେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀ ସହିତ ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ | ଘର କିଣିବା କିମ୍ବା ନିର୍ମାଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆପଣ ସାଥୀଙ୍କ ମତକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଗାମୀ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିଚାଳନା ପାଇଁ ତୁମକୁ ଏକତ୍ର ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏକ ଯୋଜନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ କଟାଉଛ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଶାନ୍ତ ହେବେ। ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବହୁତ ବଡ ଡିଲ୍ ହୋଇପାରେ | ରୋଜଗାରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କର୍କଟ: ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଦେବ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ନିଅ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭୟ ଏବଂ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଦୌ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନେକ ଦିନ ଖୋଜୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସ୍ଥିର ଟଙ୍କା ପାଇବେ, ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅଟକିଥିବା ପଇସା ଫେରିପାରିବେ , ମାତୃ ସଂବନ୍ଧ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପ୍ରୟାଶିତ ତରିକାରେ ଅତ୍ୟାଧିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ଅନୈତିକ ସଂବନ୍ଧର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଛବି ଖରାପ ହୋଇପାରେ , ଆଜି କିଛି ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ସଠିକ୍ ସମୟ ଅନୁସାରେ ଅପେକ୍ଷା କରନ୍ତୁ , ଅଫିସରେ ସମସ୍ୟା ଲାଗି ରହିବ , ସମୟରେ ଅଫିସ୍ ପହଞ୍ଚି ନପାରିବାରୁ ଚିନ୍ତା କିମ୍ବା କିଛି ପାଟିତୁଣ୍ତ ହେଇପାରେ , ଛୋଟ ବେପାରୀଙ୍କର୍ ବଡ ଲାଭର ଆଶା ଅଛି , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ଯୋଗ ରହୁଛି । ଭାଇଙ୍କର ଲାଭ ହେବ । ସଂମ୍ପର୍କରେ ସଂବନ୍ଧ ସୁଧାର ଆସିବ , ଆପଣଙ୍କ ସାମାଜିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବଢିବ । ଓ ଲୋକେ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ମାମଲାରେ ଉପଦେଶ ଦେବେ । ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ । ବିଜନେସ୍ ରେ କିଛି ରିକ୍ସ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ,  କାହାଠାରୁ କରଜ ନେବାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ , କେଉଁ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆଜି ସହଜରେ ହୋଇଯିବ । ଯାହା ଦ୍ୱାରା ମନକୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଲାଗିବ ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆକସ୍ମିକ ଧନପ୍ରାପ୍ତି ଉତ୍ତମ ଯୋଗ ରହୁଛି , ଘର ପରିବାରରେ ମାହୋଲ୍ ଭଲ ରହିପାରେ , ପାଖପାଖି ଥିବା ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ପିଛାରେ ପଇସା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ , ନିଜ ଜୀବନରେ ଆସୁଥିବା ସମସ୍ୟା ବଢିପାରେ , ଆପଣ କିଛି ସଂମ୍ପର୍କିୟଙ୍କ ସହ କିଛି ମତଭେଦ ଦେଖାଦେଇପାରେ , କାର୍ଯ୍ୟସିଦ୍ଧି ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳ ହେବେ । ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ପାଇଁ ନୁଆ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ , ନିଜ ପ୍ରତିଭାକୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରିବାର ଉତ୍ତମ ସମୟ୍ ଏବେ ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି : ରୋମାନ୍ସରେ କଳ୍ପନା ଆଣିବା ପାଇଁ ଭଲ ରହିବ , କେଉଁ ନୁଆ ବ୍ୟକ୍ତି ସହ କିମ୍ବା ମାହୋଲ୍ ରେ ଯାହା ସହ ଆପଣ ପରିଚିତ ନାହାନ୍ତି , ଭୋଜନ କରୁଥିବା ସମୟରେ ସାବଧନତା ରୁହନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ କିମ୍ବା କାମ କରିବାର ଦାୟିତ୍ୱ ଦିଆଯାଇପାରେ , କେଉଁ ନା କେଉଁ କଥାକୁ ଏହି ରାଶିର ଲୋକେ ମୁଡ୍ ଖରାପ କରିପାରନ୍ତି । ଯେଉଁ ଲୋକ କୋର୍ଟ କଚେରିରେ ଯୋଡି  ହୋଇଛନ୍ତି , ତାଙ୍କର୍ କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ତରିକା ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତିତ ରହିପାରନ୍ତି , ବିରୋଧୀଙ୍କ ଉପରେ କାବୁ ପାଇବାରେ ସଫଳ ହେବେ , ଚାକିରି ପେଶା ଜାତକତେ କଠିନ୍ ପରିଶ୍ରମରୁ ନିଜ ବରିଷ୍ଠଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦାୟିତ୍ୱ ବଢିବ , ନିଜ ସାଙ୍ଗଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ,  କେଉଁ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିପାରେ , କମର୍ସ ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଭଲ ଅଛି , କିଛି ଲୋକଙ୍କର ମୁଡ୍ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଆନନ୍ଦ ନେବେ , ଓ ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବି ବଢିଯିବ , ପଇସା ଓ ପରିବାର କିଛି କଥାକୁ ଗୁପ୍ତ ରଖନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ନିଜ ଜିନିଷର ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାର ଦରକାର ଅଛି । ବିଜନେସ୍ ରେ ଫାଇଦା ହେବ , ବିତ୍ତିୟ ମୁଦ୍ଧାକୁ ସମାଧାନ କରିବାପାଇଁ କିଛି ସମୟ ଲାଗିପାରେ,  ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ଦ୍ୱାରା ଏକ ନୁଆ ଉର୍ଜା ମିଳିପାରିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ରାଜନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ରେ ସକ୍ରିୟତା ଦେଖାଯାଉଛି , କିଛି ମାମଲାରେ ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ସାଥ୍ ମିଲିପାରିବ ନାହିଁ , ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିପାରିବ ନାହିଁ , ନିଜ ବରିଷ୍ଠ ସହକର୍ମୀଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ସମାନ ରୁପରେ ଆକର୍ଷିତ କରିବେ , କେଉଁ ଅସହାୟଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାରେ ଖୁସି ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ନିୟୋଜିତ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ପୁର୍ଣ୍ଣ ହେବାର ଆସାର ଅଛି । ଜବ୍ ରେ ସଫଳତା ଓ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି , ଲଭ୍ ଲାଇଫ୍ ରେ ଚିନ୍ତା ଆସିପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି କେଉଁ ନୁଆ ପରିଯୋଜନା କାମ କରିବାପୁର୍ବରୁ ଭଲ ଭାବରେ ବୁଝିନେବେ  ବୁଝିବିଚାରି କରି କିଛି କଥା କୁହନ୍ତୁ , କାହା ସହ ଅଧିକା ଉପଦେଶ ନେଲେ କିଛି ଫାଇଦା ହେବ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଟିକିଏ ସମସ୍ୟା ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣ ଦୁଃଖି ହୋଇପାରନ୍ତି , ନିଜ ଛୁଆଙ୍କ କାରଣରୁ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିଶ୍ରମ ଅନୁପାତରେ କମ୍ ସଫଳତା ମିଳିବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହ ସଂମ୍ପର୍କ ତାଲମେଳ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *