03 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ , କଣ ରହିଛି ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଜଣେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆଶାକର୍ମୀ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁତା ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗତ ଦିନଠାରୁ ଏହି କାରବାରର ଏକ ବଡ କାରବାର ହୋଇ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି, ଯଦି ତୁମେ କାହାର ଗୋପନୀୟ ଜିନିଷ ଜାଣିବାକୁ ଆସିଛ, ସେହି ଜିନିଷ କାହାକୁ କୁହ ନାହିଁ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଏବଂ ଗୋପନୀୟ ଥିବା ସୂଚନା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଟିକିଏ ଆଘାତ ପାଇପାରେ | କିଛି କାମ ଅତିରିକ୍ତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ | ଆଜି, ନା ଆପଣ କୌଣସି ବଡ ଖର୍ଚ୍ଚ ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ଏପରି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରନ୍ତି ନାହିଁ | କାହାକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ବଡ ପ୍ରତିଜ୍ଞା ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | ଆଜି ଲୋକମାନେ ତୁମକୁ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ଦେଖିବେ | ମୁଁ ତୁମର ନିରନ୍ତର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବି | ଆଜି, ତୁମର ସାମାଜିକ ବଦନାମ ଘଟଣାର ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ରୟାଲଟିରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ ଚାଲିଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ଏକ ଦୁର୍ବଳ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅଛି, ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହୁଅ ଏବଂ ଅତି ଚତୁରତାର ସହ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ | ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କ’ଣ ଏକ ଶବ୍ଦ ଥିଲା ତାହା ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ଏକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ମାଧ୍ୟମ ଧୀରେ ଧୀରେ ଏହାର ଅବସ୍ଥାନ ବଦଳାଇବ | ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ଜୁନିଅର କାରଣରୁ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ଚାପର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଥାଇପାରେ |

କର୍କଟ : ଆଜି ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବିରୋଧୀମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସାମାଜିକ ଦାୟିତ୍ପୂ ରଣ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ଜୀବିକା ଏବଂ ରୋଜଗାରରେ ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ନୂତନ ସୁଯୋଗ ଆସିବ, ଯାହାକୁ ଅଣଦେଖା କରାଯିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ ଅନ୍ୟଥା ଏହା ପରେ ଆତ୍ମ-ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନେ ଜିତିବେ | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ସହଯୋଗ କରିବାକୁ ପଡିବ | ମନ ଗତି କରିବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ତେବେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣ କ୍ଷମତାକୁ ଆହୁରି ବିକଶିତ କର | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଘରର ପରିବେଶ ହେତୁ ଆପଣ ଉଦାସ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ଏବଂ ପ୍ରେମ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଏହା ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ | ସେୟାର ବଜାରରେ ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହୋଇପାରେ | ଯୋଗ ପରି ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ଏହି ଦିନରେ କରାଯାଇଥିବା ଦାନ ଏବଂ ଦାନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆରାମ ପ୍ରଦାନ କରିବ | ଯତ୍ନର ସହ ଗାଡି ଚଲାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିରୋଧୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପମାନିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ। ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ | ଧିରେ ଧିରେ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ | କାରଣ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ପରିଚାଳନା ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ତୁମର ପାରଦର୍ଶିତା ହେତୁ ତୁମେ ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ସହଜରେ ହାସଲ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ପୁନରୁଦ୍ଧାର ଟଙ୍କା ଆସିବ | ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ବହୁତ ସଫଳ ହେବ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ପରି ସଫଳତା ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ ଆପଣ ଆଦୌ ନିରାଶ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଆଜି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ଏବଂ ଏହାକୁ ନଷ୍ଟ ହେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ବିଛା: ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ଏହି ଦିନ ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦିନର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହେବେ ଏବଂ ଘରେ ଶାନ୍ତି ରହିବ | ଶୀଘ୍ର ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବାକୁ ତୁମର ପ୍ରବଳ ଇଚ୍ଛା ରହିବ | ଅନେକ ଦିନର ଅସୁସ୍ଥତା ଆଜି ଆରାମ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି; ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ଏକ ଭଲ ଦିନ, ଯାହାକୁ ଆପଣ କେବଳ ବେଳେବେଳେ ଭେଟନ୍ତି | ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଏହା ତୁମର ରୋମାଣ୍ଟିକ ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ କଠିନ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ହେବ, ଯାହା ତୁମର ହୃଦୟକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇପାରେ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଅର୍ଥ ଉତ୍ସ ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଭଉଣୀ ସ୍ନେହ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବ | କିନ୍ତୁ ତୁଚ୍ଛ ବିଷୟ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, କାରଣ ଏହା ତୁମର ସ୍ୱାର୍ଥକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବ | ଜୀବନର ବାସ୍ତବତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ, ତୁମ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ଅତିକମରେ କିଛି ସମୟ ଭୁଲିଯିବାକୁ ପଡିବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପାଇଁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖିବା ପାଇଁ ତୁମ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିଅ | ବିବାଦକୁ ଅଧିକ ଗରମ କରିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାୟରେ ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ଏବଂ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଅଫିସରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଘରୋଇ ସାମ୍ନାରେ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମ ପରିବାରକୁ ଅନୁଭବ କର ଯେ ତୁମେ ସେମାନଙ୍କ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ତୁମ ସହିତ ସମୟ ଏବଂ ଉପହାର ବିତାଇବାକୁ ଆଶା କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ଅନେକ ନୂତନ ଅର୍ଥନୈତିକ ଯୋଜନାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ – କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଭଲ ଏବଂ ଅଭାବକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଦେଖନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ପ୍ରଗତି ନିଶ୍ଚିତ ହେବ | ଆପଣ ଏକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ନଥିଲେ | ଏକ ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଧ୍ୟାନର କେନ୍ଦ୍ର ହେବେ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଜୀବନୀ ଲେଖକମାନେ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖ ପ୍ରଦାନ କରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଶବ୍ଦକୁ ଦେଖ କାରଣ ସରକାରୀ ଆକଳନ ବୁଝିବା କଷ୍ଟକର ହେବ, ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ବିଷୟରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ଦୃଶ୍ୟ ପାଇ ପାରିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମୟ ଠିକ୍, ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସାକ୍ଷାତ କରିନାହାଁନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ କୌଣସି ଦାୟିତ୍ ହୀନ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ଯାହା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଚାପକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ଡାକ୍ତରୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବହୁତ ଦୂରରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି, ରୋମାନ୍ସରେ ବାଧା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, କାରଣ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମନୋବଳ ଯଥେଷ୍ଟ ଭଲ ନୁହେଁ | ଆକଳନ କ୍ଷତିକାରକ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ, ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ବିନିଯୋଗ କରିବାବେଳେ ସମସ୍ତ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *