02 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି, ବ୍ୟବସାୟିକ ଲାଭରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ଭଲ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ନିୟମରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଇନ ଏବଂ ଅର୍ଥ ବିଷୟରେ ଠୋସ୍ ଏବଂ ସକରାତ୍ମକ ବାର୍ତ୍ତାଳାପ ହୋଇପାରେ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମଧ୍ୟ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରେ | ଘର ମାନଚିତ୍ର ବଦଳାଇବା କିମ୍ବା ଯୋଜନା ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାର ଏକ ଧାରଣା ଥାଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲ ଖାଇବା ଏବଂ ଦୈନଦିନ ବ୍ୟାୟାମ ଭଳି କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଚାପ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ | ଦୀର୍ଘକାଳୀନ ବିନିଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ନିଜକୁ ଚାପ ଦିଅ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିଦେଶୀ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ସମୟ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଡିଲ୍ କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଚାହିଦା ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | କେତେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଣିବ | ଜଟିଳତା ମଧ୍ୟରେ ଦୁର୍ଘଟଣାଜନିତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୁଏ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଭ୍ରମଣ କରୁଛ ତେବେ ତୁମର ଲଗେଜ୍ ଅତିରିକ୍ତ ସୁରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ବିରୋଧୀ ଏବଂ ବିରୋଧୀମାନେ ନରମ ହେବେ। ଅର୍ଥ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ଲୋଡ଼ିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମୟ ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ | ସତର୍କ ରୁହ ଏବଂ ସଠିକ୍ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କର | ଘରକୁ ସଜାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖାଲି ସମୟ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | ପୁରୁଣା କାମ କରାଯିବ | ସହଭାଗୀତା ଲାଭବାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକାର ପାଇଁ ଲଢ଼ିବାକୁ ପଡିବ, ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ, ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସତେଜ ରହିବ | ପରିବାର ସାମ୍ନାରେ କିଛି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ସେଠାରେ ପିଲାମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ପାଇବେ | ବିରୋଧୀମାନେ ହଇରାଣ ହେବେ। ତୁମେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ ପାଇବ ଯାହାକୁ ତୁମେ ତୁମର ହୃଦୟକୁ କହିବାକୁ ଚାହୁଁଛ, ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଢିବ | ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ କିମ୍ବା ପ୍ରାଚୀନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ସୁଦୃଢ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ତମ ଦିନ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଶେଷ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଅସନ୍ତୋଷ ହେତୁ ଆପଣ ନିଜେ ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ଫସି ରହିଥିବାର ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ

ତୁଳା ରାଶି : ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ବିରୋଧୀମାନେ ଶାନ୍ତ ରହିବେ। ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଅସ୍ଥିର ଆଚରଣ ଆଜି ରୋମାନ୍ସକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଗର୍ବିତ ଗୃହରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଧନ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ହେତୁ, ଆପଣ ଜରୁରୀକାଳୀନ ଏବଂ ଚାପର ଶିକାର ହୋଇପାରନ୍ତି | ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରୁଣା ଋଣରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ, କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅ | ଭଲ ସୁଯୋଗ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ, ଧାର୍ମିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ପରିକଳ୍ପନା କରାଯିବ |

ବିଛା: ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାମ ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଏହା ମଧ୍ୟ ସମ୍ଭବ ଯେ ଆପଣ କେବଳ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏହି ଯାତ୍ରା ନିଅନ୍ତୁ | ଦିନ ଗଡିବା ସହିତ ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ତିକ୍ତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ପ୍ରିୟତମ ଆଜି ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | ତୁମର ଯାତ୍ରା ଯାହା ବି ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାରେ ଆରାମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସେବକ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ଥାନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ସହିତ ମନ ଖୁସି ହେବ |

ଧନୁ: ଗଣେଶ ଜୀ କୁହନ୍ତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ। ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ତୁମେ ଏହାକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପ୍ରତିଜ୍ଞା କର ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମେ ଏପରି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ତୁମକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ | ଆଇନଗତ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଘରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଦିନକୁ ମହାନ ଏବଂ ଖୁସି କରିବ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକୁ ମନେ ପକାଇ ଆଜି ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ |

ମକର: ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ଜଣେ ତୃତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବା ତୁମ ଏବଂ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିବ | କାହାକୁ ଅନ୍ଧ ଭାବରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ କିନ୍ତୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ମନ ବୁଲିବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କାହା ମଧ୍ୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ଅନୁଭବ କରିବ | ପ୍ରତିଭା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉପରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଭଗବାନ ଗଣେଶ କହିଛନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ପାରିବ | କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଥଣ୍ଡା ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ବଡ ଯୋଜନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣେ ଆପଣଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଦୌଡ ଚଳାଇବାର ଲାଭ ପାଇବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଯିଏ ତୁମକୁ ଭେଟିଲା, ଭଦ୍ର ଏବଂ ମନୋରମ ହୁଅ | ଯଦି ଆପଣ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଭୁଲ ଧାରଣା ହଟାଯିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରିବେ, ଏହାକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଅନ୍ୟତ୍ର ବାହାରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ବୃଦ୍ଧ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ | ପାରିବାରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ବୃତ୍ତିଗତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକୁ ସହଜରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ନୂତନ ଜିନିଷ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସର୍ବୋତ୍ତମ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନିଅନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *