01 ଅକ୍ଟୋବର 2020 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କର ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଏହା ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଦତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପାଇକ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ବୃଷ: ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସୁଖର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ମତ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତୁମର ନକାରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶକ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ଷତି-ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୁଦାୟ | ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଧୀର ହେବ | ତୁମର କ୍ରେଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ସମ୍ଭବ। ଚେଷ୍ଟା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବାଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | ବାହାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଭାବରୁ ଆଜି ନିରାଶ ହେବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଗାଡିରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଆଘାତ ମଧ୍ୟ ଦେଇପାରେ | ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସହଜରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆବଶ୍ୟକ କାଗଜପତ୍ର ରଖିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ଗ୍ରହଣର ପରିମାଣ ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ସ୍ପଷ୍ଟ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ | କେତେକ ଆହ୍ୱାନର ମଧ୍ୟ ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଏକ ପାରିବାରିକ ସମାଧାନ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ସ୍ଥାନାନ୍ତର ହୋଇପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ରାସ୍ତା ମିଳିବ | ଆପଣ ନିଜ କ୍ୟାରିୟରରେ ଉତ୍ଥାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଏକାଗ୍ରତା ରହିବ | ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ| ଇଚ୍ଛାକୃତ ଫଳାଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ ଜଣେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ଏକ ଅନୁପଯୁକ୍ତ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସହ ସହମତ ନୁହଁନ୍ତି | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ଅଛି | ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଚିନ୍ତାରେ ଟଙ୍କା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଉପଭୋଗ୍ୟ ହେବ | ଦୁର୍ଘଟଣା ହେତୁ ଆଘାତ ନହେବା ପାଇଁ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଏକ ଶାନ୍ତ ପରିବେଶ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ମାଆ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକାର ପାଇବେ | ଅବିବାହିତା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ, ତୁମର ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଭେଟିବ, ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସନ୍ତୋଷର ଅନୁଭବ ହୋଇପାରେ | ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ତୁମର ରୁଟିନ୍ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଏଥିରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ କଥାରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ କାରଣ ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଦିନଟି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଅଟେ | ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ପରୀକ୍ଷା ନକରି ଟଙ୍କା କାରବାର କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | କିଛି ସୁନ୍ଦର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପୃଥିବୀ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଆଗମନ ଏକ ଖୁସି ଖବର ଦେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହାତକୁ ଟାଣ କରିପାରେ | ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସମୃଦ୍ଧତା ଆପଣଙ୍କ ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ରହିବ | ଏହି ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ କିମ୍ବା ଅଫିସରେ ଭାଷଣ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖି ବିବାଦ କିମ୍ବା ବିବାଦ ଦୂର ହେବ।

ଧନୁ ରାଶି : ପିତାଙ୍କ ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଜାରି ରଖିବାର ଏକ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନୂତନ ସୁଯୋଗ ସନ୍ଧାନରେ ବୁଲିବା ଭଲ, ଯାହା ତୁମେ ଆନ୍ତରିକତା ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କରୁଛ | ଘର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଜିନିଷ ପାଇବାରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଆପଣ କୌଣସି ସୁଯୋଗକୁ ହାତଛଡା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଅଜ୍ଞାତ ଭୟ ତୁମକୁ ହନ୍ତସନ୍ତ କରିବ | ଏକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଋତୁ ରେ ତୁମେ ନିଜ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମକର ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଜିନିଷରେ ଧରାପଡିପାରିବେ | ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ ଏବଂ ଚାକିରିର ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ତୁମେ ପ୍ରେମରେ ପ୍ରତାରିତ ହୋଇପାରିବ, ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ ଛୋଟ ଜିନିଷ ତିଆରି କର ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ବଦଳିଯିବ | ବର୍ତ୍ତମାନ ତୁମେ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବାହାରକୁ ଯିବା ଏବଂ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ଅନ୍ୟ କାହାଠାରୁ ନିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରୁଥିବା କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ଭାଇମାନଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ | ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେ କୌଣସି ପ୍ରକଳ୍ପ ପାଇଁ ଆପଣ ଜଣେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଖରାପ ଭାଷା ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସମସ୍ତ ଉପାୟ ଦ୍ୱାରା ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ଧ୍ୟାନ ଶାନ୍ତି ଆଣିବ |

ମୀନ ରାଶି : ପୁରୁଣା ନିବେଶ ଯୋଗୁଁ ଆଜି ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳ ହେବାରେ ବିଫଳତା ନିରାଶ ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ପୁରସ୍କାର ପାଇପାରିବେ | ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବ | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା ବାହାର କରନ୍ତୁ | ବେକାରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ବିଶେଷ ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *