6 ଅଗଷ୍ଟ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala121

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଚିନ୍ତା ଛାଡି ନିଜ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଆଜି ତୁମର କାମ କିଛି ଦିଗକୁ ଯାଉଥିବା ପରି ଦେଖାଯିବ ଯାହା ବିଷୟରେ ତୁମେ ଭାବିନଥିଲ | ଏକ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିଥାଇପାରେ | ବିବାଦୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡିକ ଉପରେ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ଅବରୋଧ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବ |

ବୃଷ  : ଆଜି ପରିବାରର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ସମ୍ଭାବନା ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ତୁମର କଳାକୃତିକୁ ହାଇଲାଇଟ୍ କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ସ୍ୱଳ୍ପ ଆୟ ଅଧିକ | ଆୟ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରଠାରୁ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଏବଂ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆପଣଙ୍କ ମତରେ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଏକ ଗଭୀର ଗଣ୍ଡଗୋଳ ପାଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ମଧ୍ୟମ ଧରଣର ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ | ଉତ୍ସାହର ଗୁଣ ଏବଂ ତୁମର ସଜାଗତା ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉନ୍ନତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି, ତୁମର ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ପ୍ରକୃତିକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ତୁମଠାରୁ ଦୂରତା ଦୂର କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନର ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଭାବପ୍ରବଣ ହେଉଛ କିନ୍ତୁ ତଥାପି ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ଆଜି, କେବଳ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଅର୍ଥ କରିବା ଉପଯୁକ୍ତ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଶୀଘ୍ର କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାଇଭଉଣୀମାନେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ସୁଯୋଗ ମିଳିପାରିବ | ତୁମର ନମ୍ର ପ୍ରକୃତି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | କେତେକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିପାରନ୍ତି | ଜୀବନ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ହୋଇପାରେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ହେବ | ପୁରୁଣା ଜିନିଷରେ ଫସି ରହିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ପରିବର୍ତ୍ତନ ପାଇଁ କ’ଣ ଆବଶ୍ୟକ ତାହା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଜାରି ରହିବ | ତୁମେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଭିତରକୁ ଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ ବିବାଦଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆଜି କିଛି ଅସ୍ଥିରତା ହୋଇପାରେ | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକ ଏବଂ ପରିବାର ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟଭାର ହ୍ରାସ ପାଇବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଏକ ଭାବପ୍ରବଣ ଦିନ ହେବ | ତୁମର ଅନ୍ତର୍ନିହିତ ଭାବନା ଏବଂ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ତୁମେ ମଧ୍ୟ ଏକ ପରିସ୍ଥିତିର ସାମ୍ନା କରିପାରିବ | ଘର କାମ କ୍ଲାନ୍ତ ହେବ | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଦିନର ଆରମ୍ଭ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସବୁକିଛି ଉନ୍ନତି ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଏହା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦର ସମଷ୍ଟି | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତା ପାଇବେ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣତା ସହିତ କଥା ହେବେ, କିନ୍ତୁ ଭୂମି ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଯୁକ୍ତ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶାରୀରିକ ଯନ୍ତ୍ରଣା କମ୍ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମିଟିଂ ବହୁତ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ | ତୁମର ହସର ସ୍ୱର ତୁମ ପରି ଏହି ଦକ୍ଷତା ବିକାଶ ପାଇଁ ଅନ୍ୟକୁ ପ୍ରେରଣା ଦେଇପାରେ | ଆଜି, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଏକାକୀତା ଶେଷ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ମନୋଭାବରେ ରହିବେ | କ୍ରୋଧ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରନ୍ତି | ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ହଠାତ୍ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତୁଳନରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଛାଡିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଧର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଜିନିଷକୁ ହୃଦୟକୁ ନେବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ସେଥିରେ ଲୁକ୍କାୟିତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ନିଅ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି; ଆପଣ ଏକାଡେମିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ସଂପର୍କରେ କିଛି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ରଣନୀତି କାହା ସହିତ ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଏକ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ତୁମର ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରୁହ | ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଭଲ ଲାଭ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିପାରେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଠିକ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯାତ୍ରା ସମ୍ଭବ | ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ କରିବାକୁ ଆଗକୁ ଆସିବେ | ଚାକିରିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପରାମର୍ଶକୁ ଅନୁସରଣ କର, ପୁରୁଷକୁ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରଖ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଧିକ ହେବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନାରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ହେବେ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହେବ | ବହୁତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ମା’ଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଅସନ୍ତୋଷ ପ୍ରକୃତିରେ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧାରା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବାର୍ତ୍ତାଳାପରେ ସମୟ ନଷ୍ଟ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *